Press enter to see results or esc to cancel.

Povinné ručení – online sjednání

V Česku jsou desítky pojišťoven a Vy nevíte kterou?

Využijte našeho porovnání nejlevnějšího povinného ručení a našich služeb!

Povinné ručení vozidel

V České republice musí mít podle zákona povinné ručení sjednané každé dvoukolové motorové vozidlo, provozované na pozemní komunikaci. Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jak se také nazývá, pak kryje řidiče v případě, že s vozem způsobí nehodu. Pokryje pak náklady vynaložené na léčení i na zaplacení škody způsobené na cizím vozidle. Chcete-li ušetřit čas i peníze, vyzkoušejte naše online sjednání povinného ručení.

Výhody online sjednaného povinného ručení u nás

- poskytneme Vám veškeré právní zastoupení - bohaté asistenční služby v ceně - vyplnění formuláře Vám zabere 2 minuty - zelenou kartu i smlouvu zašleme poštou - online povinné ručení – vše probíhá z tepla Vašeho domova

Proč je nutné mít sjednané povinné ručení

Povinnost sjednání povinného ručení občanům České republiky ukládá zákon. V případě, že dané pojištění sjednané nemáte, vystavujete se riziku trestního stíhání. V případě nehody pak navíc plnou škodu, která často stoupá do několika milionů, budete muset hradit Vy. A to nejen škodu způsobenou na vozidle toho, koho jste nabourali, ale i všechny léčebné výlohy za případnou hospitalizaci. A dále mohou následovat i doživotní poplatky, v případě, že tento bude mít trvalé zdravotní následky nebo přijde o život.

Z toho důvodu je nutné mít sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Nemusíte však zbytečně ztrácet čas. Stačí pouze vyplnit formulář na našich stránkách. Vše je přitom i velmi finančně výhodné. Za nejlevnější online sjednané povinné ručení u nás dáte jen 968 Kč.

Využití online služeb se vyplatí

Je však dobré vědět, že tento typ pojištění nehradí škody způsobené na Vašem vozidle. Nechcete-li toto riskovat, nechte si od nás kromě online sjednání povinného ručení nechat zajistit i havarijní pojištění. I to pro Vás zajistíme po internetu a nemusíte nikam chodit. Kromě toho Vám doporučujeme využít i další doplňky, jako jepojištění skel, asistenční služba či úrazové pojištění.

Vyrážíte autem do zahraničí? Vytvoříme pro Vás cestovní pojištění na míru!