Cestovní pojištění online

 • Sjednání online do 2 minut
 • Pojištění do ciziny od 7 Kč za den
 • Sleva za online vyřízení až 50 %

Nejlevnější cestovní pojištění na trhu

Pro vaši cestu do zahraničí vám pomůžeme získat nejlevnější cestovní pojištění. Stačí zadat několik málo údajů o vaší cestě nebo dovolené – věk a počet pojišťovaných lidí, cíl cesty, datum odjezdu a návratu.

Spočítáme vám nejlevnější ceny a nejlepší nabídky, ať už cestujete jako turista nebo pracovně. Ceny cestovního pojištění se pohybují již od 7 Kč za den a až 50 % slevy za sjednání cestovního pojištění online přes internet. Pro takovou částku se nevyplatí riskovat a je lepší si sjednat výhodné pojištění na cesty.

Jednoduchá online kalkulačka cestovního pojištění porovná ceny pro letní cesty do zahraničí, pracovní cesty i sportování v zahraničí jako stále oblíbenější dovolené na horách a lyžování v Aplách. V online kalkulačce zvolíte libovolnou délku pobytu i cílovou destinaci.

Důležité je zohlednit také volbu pojistného krytí, od kterého se odvíjí výše maximálního krytí škody pojišťovnou a možnosti připojištění – např. připojištění zavazadel, případné zrušení letu nebo dovolené nebo storno poplatky.

Všechny tyto údaje najdete přehledně v našem online srovnání cestovního pojištění. Můžete si nabídky cestovního pojištění srovnat a na základě vašich preferencí a cílové destinace vybrat to nejlepší cestovní pojištění dle svého uvážení.

Cestovní pojištění lze sjednat velmi jednoduše online z pohodlí domova.

Nové cestovní pojištění uzavřete online

Jak najít to nejlepší cestovní pojištění? Postup je velmi jednoduchý. Po zadání údajů o vaší cestě do zahraničí a spočítání cen vyberete cestovní pojištění online v názorném a srozumitelném přehledu nabídek pojišťoven. Porovnáváme více než 500 variant nabídek od spolehlivých pojišťoven. Nabízí se možnost využití online kalkulačky cestovního pojištění.

Naše cestovní pojištění do zahraničí kryje náklady a rizika při cestách po Evropě, USA i exotických destinacích. Nikdy nevíte, jak se může při cestování změnit váš zdravotní stav a co vás na cestách může potkat.

TIP: Online lze vyřídit také zrušení povinného ručení.

Cestování do zahraničí bez starostí

Přes internet můžete uzavřít online cestovní pojištění do zahraničí také na poslední chvíli. Takové cestovní pojištění je platné od následujícího dne.

Pro vás to znamená, že pojištění do zahraničí online je vhodné také pro nečekané cesty do zahraničí a stále populárnější nákupy zájezdů v akčních last-minute nabídkách.

Při cestách do zahraničí cestovní zdravotní pojištění není ze zákona povinné, přesto je rozhodně doporučované cestovateli i ministerstvem zahraničí. Jakmile se vydáte na cesty, měli byste mít u sebe číslo vašeho pojištění a kontakt na pojišťovnu a samozřejmě kartičku pojištěnce.

Cestovní pojištění je stejně důležité pro jednodenní cesty nebo dlouhé dovolené.

Cestovní pojištění vyřízené přes internet je plnohodnotné a zcela identické s tím, které nabízí pojišťovny nebo cestovní kanceláře při sjednání osobně. Rozdíl je pouze v ceně, protože srovnáním nabídek tlačíme pojišťovny k lepším cenám a nabídkám pro naše zákazníky.

Druhým důvodem, proč se nám dlouhodobě daří nabízet nejlevnější cestovní pojištění jsou nízké náklady při porovnání a prodeji pojištění přes internet. Při online srovnání cestovního pojištění neplatíme drahé pobočky pojišťoven na prestižních adresách. Tím ušetříme spoustu peněz, které nemusíme promítnout do cen pojištění. Ve výsledku můžeme nabízet nejlepší cestovní pojištění online a nejlevnější ceny našim zákazníkům.

Co všechno pokryje cestovní pojištění?

Cestovní pojištění online pokryje veškeré zdravotní potíže a jiná rizika mimo území ČR. Záleží také na druhu balíčku, který si vyberete.

Základní balíček cestovního pojištění obsahuje:

 • veškeré náklady na lékařské ošetření a případnou hospitalizaci,
 • veškeré léky pro léčbu,
 • nezbytné převozy či převoz tělesných ostatků.

Nabízí se i možnost upravit si cestovní pojištění přímo na míru a přidat si další služby hrazené pojišťovnou. Vše záleží na tom, o jakou cestu se jedná. V takových případech již existují i balíčky, podle toho, kam se chystáte nebo pro koho je určeno:

 • cestovní pojištění na hory nebo vyloženě pouze na lyže,
 • krátkodobé cestovní pojištění (nejvíce využíváno při pracovních cestách),
 • roční cestovní pojištění,
 • studentské cestovní pojištění (i pro studování v cizině),
 • cestovní pojištění pro děti (pro cestování s dětmi) apod.

Co vše může ovlivnit cenu cestovního pojištění?

Logicky, má vliv na pojištění především věk osoby – čím starší osoba, tím dražší cestovní pojištění. Dále také cenu ovlivňuje i počet pojišťovaných osob a délka pobytu. Dalším faktorem je samozřejmě i cílová destinace, do které se chystáte.

Je taky velmi důležité, o jakou cestu se jedná, zda je to pracovní cesta, obyčejná dovolená nebo turistika či sportovní dovolená.

Sjednat lze cestovní pojištění i online >

Proč je důležité mít nejlepší cestovní pojištění?

Cestovní pojištění je důležité především z hlediska jakýchkoliv zdravotních potíží či úrazů, protože jakmile taková situace nastane, zaplatí za vás pojišťovna veškeré léčebné výlohy a další nutné náklady až do výše sjednaného cestovního pojištění.

Pojištění díky své ceně nijak výrazně nezvýší celkovou cenu dovolené. Nehledě na to, že kdyby se cokoliv stalo, tak vás zaplacení léčby a dalších nákladů vyjde mnohem víc, než sjednat si cestovní pojištění. Léčba v zahraničí je totiž velmi drahá.

Roční cestovní pojištění

Výhodou ročního cestovního pojištění je skutečnost, že bývá poskytováno s výraznou slevou. Např. Kooperativa cestovní pojištění na rok nabízí se slevou 40 %. Pokud člověk cestuje poměrně často a dlouhodobě, určitě se může vyplatit sjednat cestovní pojištění na celý rok. Většině lidem však postačí klasické cestovní pojištění.

Cestovní pojištění a koronavirus

Aktuálně je cestování složitější díky epidemii Covid-19. Je nutné sledovat, do kterých zemích je bezpečné cestovat, případně, jaká je jejich aktuální epidemiologická situace. Některé pojišťovny ovšem nabízí i balíčky, které mají zahrnuté léčebné výlohy spojené s onemocněním koronavirem, pokud onemocníte v té dané zemi.

Cestovní pojištění, které má spojené náklady na léčbu onemocněním koronavirem se řídí především vládními nařízemi a doporučeními a také tzv. vládním semaforem, který určuje bezpečnost zemí, a do kterých se naopak neodporučuje cestovat. Veškeré potřebné informace nabízí Ministerstvo zdravotnictví.

Při epidemii je důlěžité sledovat, jaká je současná situace pro vycestování a zda zvolená pojišťovna nabízí při cestovním pojištění i léčebné výlohy při onemocnění Covidem-19.

Cestovní pojištění a asistenční služby

Takové služby zajišťují pomoc a servis nejen v ČR, ale také právě v zahraničí. Pro využívání asistenčních služeb v zahraničí je důležité, aby takové služby byly součástí balíčku cestovního pojištění.

Asistenční služby jsou dostupné 24 hodin denně i v českém jazyce. Jedná se vždy o nouzovou situaci, kdy je třeba vyhledat zdravotní zařízení nebo zajistit převoz do zdravotního zařízení. Kompetence asistenčních služeb se také vztahuje i na další služby, např. v případě, že vás někdo okrade. V takovém případě asistenční služby pomohou s vyřízením i náhradních dokladů.

Výběr pojištění na cesty

Vybrali jsme přehledně veškeré dostupné léčebné výlohy a další náklady u několika významných pojišťoven na trhu a jejich nejlepší cestovní pojištění.

Cestovní pojištění AXA

Aktuálně nabízí cestovní pojištění AXA50 % slevou. Cestovní pojištění AXA vás ochraní i v případě nemoci koronavirem do výše léčebných výloh. Cestovní pojištění AXA nabízí 3 varianty – Reference, Komfort a Excelent. Pojištění léčebných výloh je v rozmezí od 2 500 000 Kč do 500 000 000 Kč.

Cestovní pojištění Kooperativa

Cestovní pojištění Kooperativa je nabízeno ve 2 variantách, buď jako jednorázové pojištění pro plánové cesty nebo je možné sjednat si roční cestovní pojištění, které je aktuálně nabízeno se 40% slevou. Děti do 6 let jsou zcela zdarma a na výběr je ze 2 tipů – Klasik a Plus. Léčebné výlohy u cestovního pojištění Kooperativy jsou buď 5 000 000 Kč nebo 10 000 000 Kč.

Cestovní pojištění Allianz

Cestovní pojištění Allianz je možné vybírat ze 3 balíčků, které jsou nabízeny. Jedná se o Základ, Optimal a Exkluziv. Léčebné výlohy jsou buď 3 000 000 Kč nebo jsou neomezené. Je možné si připojistit i další rizikové sporty a při zrušení dovolené jde až 80 % za cestovním pojištěním Allianz.

Cestovní pojištění VZP

Cestovní pojištění VZP nabízí také 3 druhy balíčků, ze kterých lze vybírat – Mini, Standard a Nadstandard. Dále jsou také k dispozici balíčky cestovního pojištění VZP dle druhu dovolené a také VZP pojištění do zahraničí. Ke každému cestovnímu pojištění VZP je možné přidat ještě různá doplňková připojištění.

Cestovní pojištění ČSOB

Cestovní pojištění ČSOB je nabízeno již od 44 Kč pro celou rodinu za den. Při sjednání online nabízí ČSOB ještě 10 % slevu na pojištění na cesty. Je možné přidat i další připojištění k cestovnímu pojištění ČSOB.

Generali cestovní pojištění

Generali cestovní pojištění nabízí ve 3 dostupných variantách – Start, Standard a Exclusive. Generali cestovní pojištění nabízí pojistné krytí až 100 000 000 Kč a je k dispozici nonstop asistenční služba v češtině. Pojištění na cesty od Generali kryje přes 77 sportů bez jakýchkoliv příplatků. V případě sjednání cestovního pojištění online, nabízí Generali 20 % slevu.