Cestovní pojištění pro studenty

Spočítat ceny

V dnešní době není cestování žádný problém a nejen studenti toho rádi využijí. Mezi jejich hlavní aktivity patří nejen poznávání cizích zemí, ale hlavně cestování do zahraničí za studiem. Mladí lidé by ale před cestou neměli zapomínat na sjednání cestovního pojištění.

Výhody pojištění pro studenty

České pojišťovny na studenty samozřejmě myslí. Z toho důvodu nabízejí nejen klasické cestovní pojištění, vhodné ke krátkému pobytu, ale i dlouhodobé pojištění pro studenty, kteří se chtějí za hranicemi vzdělávat. Kromě toho vždy tento typ pojištění zahrnuje krytí při úrazu nebo onemocnění, jenž si vyžádá lékařské ošetření či hospitalizaci.

Důraz na výhodnou cenu

Je jasné, že studenti často větším balíkem peněz neoplývají. Proto je vždy kladen důraz na výhodnou cenu. Mladí lidé mohou při sjednání cestovního pojištění využít zejména slevové studentské kartičky, jako je ISIC a další. Studenti mohou získat slevy až 50 % v případě pojištění přes internet a z těchto už nízkých cen mohou v některých případech získat další slevu pro studenty, která obvykle dosahuje další 15% snížení koncové ceny.

Srovnání se vyplatí

I přes množství slev, jenž se dají uplatnit, se však cenové nabídky jednotlivých pojišťoven značně liší. Ne každý student má ale čas se jimi prokousávat. Ti chytří proto rádi využijí online porovnání cestovního pojištění, které jim ušetří hodně času. Zde jen zadají několik nezbytných údajů, a poté si již mohou vybrat z pestré nabídky jednotlivých služeb. U nás navíc nechybí ani množství bonusů a zajímavých akcí.

Rozšiřující služby

Mladí lidé by se před cestou do příslušné země o ní měli vždy něco dozvědět. Zejména, zda není potřeba vstupní vízum, či jak dlouho lze bez něj v dané destinaci pobývat. Na našich stránkách proto naleznou přehledné informace o jednotlivých zemích. Pokud se však na cokoliv budou chtít zeptat, mohou se na nás obrátit.