Nejlepší cestovní pojištění – online kalkulačka, srovnání

  • Výhodné cestovní pojištění dostupné od 7 Kč za den
  • Sjednání online za pár minut
  • Online sjednání se slevou až 50 %

Proč mít sjednané cestovní pojištění?

Cestovní pojištění už je dnes naprostou nutností pro jakoukoliv cestu do zahraničí, a i přestože není ze zákona dané, mnoho lidí ho doporučuje. Ať už se jedná o denní výlet za hranice či měsíční pobyt v tropických zemích, pojištění by se nemělo podceňovat.

Náklady na zdravotní péči se totiž mohou v cizích zemích značně prodražit, navíc nejlevnější cestovní pojištění může vyjít na pár korun. 

Najít to nejlepší cestovní pojištění do zahraničí už nemusí být oříšek. Při výběru je vždy důležité sledovat, co přesně nabízené pojištění pokrývá. V dalších fázích výběru lze nahlížet také na možnosti připojištění či volbu pojistného krytí.

Najít nejvýhodnější cestovní pojištění lze díky online kalkulačce během pár vteřin.

Vyzkoušet kalkulačku cestovního pojištění >

Nejlepší cestovní pojištění

Nejlepší cestovní pojištění však nelze jednoznačně určit. Ceny se liší dle konkrétních destinací a jejich rizikovosti. Ohled se bere i na věk cestujícího. Na nejlepším cestovním pojištění lze jednoduše ušetřit pomocí sjednání online.

Základní cestovní pojištění pokrývá náklady na ošetření, výdaje za léky i nezbytné převozy. Pokud by toto klientovi nestačilo, existuje i možnost připojištění.

K tomu pomůže kalkulačka cestovního pojištění. Ta během pár vteřin porovná téměř 500 nabídek od ověřených pojišťoven. Vyzkoušet online kalkulačku cestovního pojištění >

Cena cestovního pojištění se odvíjí i od jeho rozsahu. Základní balíček většinou pokrývá jen náklady na ošetření, léky a nezbytné převozy. Nejvýhodnější cestovní pojištění tyto výdaje pokryje a současně pomáhá klientovi i s jejich řešením.

Pokud by klient vyžadoval od pojištění více, existuje možnost připojištění. Ty se většinou tvoří na míru konkrétnímu cestovatelskému záměru i destinaci. 

Nejlepší roční cestovní pojištění 

Stejně jako existuje cestovní pojištění na týden, mají klienti možnost využít i cestovní pojištění na rok. Často ho volí klienti, kteří plánují delší pobyt v zahraničí ze studijních či pracovních důvodů. Konkrétně cestovní pojištění pro studenty nabízí i další výhody.

Využít ho však mohou i vášniví cestovatelé, díky němu jsou pojištěni všude po světě a nemusí si jej před výjezdem za hranice opětovně zařizovat.

Mnoho pojišťoven se snaží klientům i v tomto případě vyjít vstříc, a tak se na ta nejlepší roční cestovní pojištění často vztahují nejrůznější slevové akceNajít nejlepší roční cestovní pojištění >

Nejlepší cestovní pojištění na hory

Mezi oblíbené aktivity v zahraničí nepochybně patří horské sporty. Ať už klienti zvolí lyžování či treking, vždy by si měli být jistí, že jsou pojištěni.

Náklady na zdravotní péči v zahraničí se totiž mohou vyšplhat na statisíce korun, navíc poskytované služby bývají v horském prostředí značně dražší než běžně. 

Při provozování sjezdových sportů či horské turistiky je vždy lepší být pojištěný. Pokud dokonce klient cestuje do zahraničí, může se pojištěním zachránit před náklady spojenými s lékařskou péčí.

I to nejlepší cestovní pojištění na hory zahrnuje jen základní sporty a aktivity. Tam se řadí klasický treking či právě horské sjíždění po vyznačených tratích. Pokud tedy klient jezdí mimo sjezdovku, nemá na pojištění nárok.

Najít nejlepší cestovní pojištění na hory >

U většiny pojišťoven lze sjednat i doplňkové pojištění na rizikové sporty, kam se řadí např. sjíždění terénu na horském kole. Konkrétní nabídku je vždy třeba zkontrolovat na aktuálních stránkách pojišťovny. Také existuje možnost sjednání komplexního cestovního pojištění.

Nejlepší cestovní pojištění do USA

Cesta do Spojených států se na první pohled nemusí jevit jako nebezpečná záležitost, avšak i pro takové případy se vždy vyplatí mít sjednané to nejlepší cestovní pojištění do USA.

Navíc právě USA se vyznačuje nákladnými zdravotnickými službami a i klasická zlomenina končetiny může vyjít až na statisíce korun. Najít nejlepší cestovní pojištění do USA >

Konkrétně kvůli těmto vyšším nákladům vyjde dráž i samotné cestovní pojištění do USA. Podceňovat by se však nemělo, klientům při cestě do nebezpečnějších oblastí se doporučuje zařídit i další připojištění

Sjednání cestovního pojištění online ušetří nejen čas, ale i peníze.

Vyzkoušet online kalkulačku cestovního pojištění >

Nejlepší cestovní pojištění online

Největší výhodu nejlepšího cestovního pojištění online je možnost sjednání na poslední chvíli. Ocení ho tedy spontánní cestovatelé, dobrým doplňkem je i pro last minute zájezdy. Většinou takto sjednaná pojištění platí od následujícího dne. 

Online pojištění získává stále na větší oblíbenosti. Jeho výhodou je nižší cena i možnost pojistit se odkudkoliv a kdykoliv. Využít se dá i na poslední chvíli.

Klient nemusí mít obavy, že by online cestovní pojištění mělo menší váhu než to klasické. Naopak přináší i další výhody jako kartičku pojišťovny a další důležité informace týkající se pojištění přímo v telefonu.

Jednou z největších výhod je právě nízká cena. Díky online srovnání cestovního pojištění klient může vybírat ze stovky nabídek, navíc některé pojišťovny nabízí dokonce na online pojištění slevy. Najít nejlepší online cestovní pojištění >

Současně výhodnou nabídku nejlepšího online cestovního pojištění nabízí AXA. V současné chvíli je nejlepší cestovní pojištění AXA nabízeno s až 50 % slevou. Přizpůsobuje se také aktuální době, a tak pokrývá i výdaje spojené s onemocněním koronavirem.