Cestovní pojištění do USA

  • Cena již od 40 korun na den
  • Výhodné roční pojištění do USA
  • Záruka nejvyšší kvality

USA, celým názvem Spojené státy americké, patří mezi největší a nejvlivnější země světa. Celá federace se skládá z 50 různorodých zemí, z nichž každá má svou zajímavou historii, tradice a památky. V současné době patří mezi nejvíce navštěvované státy na světě, neboť mají každému co nabídnout.

Co vědět před cestou

V případě cest kratších než 90 dnů, mohou občané České republiky vycestovat do USA pouze se svým cestovním pasem. Vstupní víza je nutné sjednávat pouze v případě delších pobytů, například studijních či pracovních. Po příletu do států je nutné absolvovat imigrační pohovor. Při něm je návštěvník vyfotografován a jsou mu odebrány otisky prstů.

Proč USA navštívit

Spojené státy americké zabírají polovinu Severní Ameriky a patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější země na světě. V USA se nenajde jediný turista, který by si zde nepřišel na své. Máte možnost užít si koupání na slunných kalifornských plážích či sjíždění divokých peřejí na některé z dravých horských řek. Můžete celé dny prozkoumávat oblast Skalistých hor, aniž byste potkali živáčka a byli něčím rušeni.

Po nezbytném relaxu v přírodě určitě rádi zavítáte do ruchu velkoměsta. Spojené státy Vám jich nabídnou desítky, takže si určitě vyberete. Můžete navštívit čtvrť slavných – Hollywood – v Los Angeles, projet se po známém Golden Gate Bridge u San Francisca nebo vyzkoušet štěstí v některém z mnoha kasín v Las Vegas uprostřed nevadské pouště.

Určitě si nenecháte ujít ani slavnou Sochu svobody a Times Square v centru New Yorku, města, které opravdu nikdy nespí. Uvidíte na vlastní oči Bílý dům ve Washingtonu, možná i s americkým prezidentem a mnohé další. Každopádně, do USA se určitě budete chtít vrátit nebo můžete zůstat a v USA si přivydělat.

Cestovní pojištění, proč je nutné

Připravujete se na cestu do Spojených států a váháte, zda si zařídit pojištění, nebo zda to risknout bez něj? V tom případě je opravdu nutné rozhodnout se pro to první. I když cesta jistě dobře dopadne, nikdy nevíte, co se může přihodit.

Částka za cestovní pojištění, není nijak závratně vysoká. A navíc je určitě lepší si trochu připlatit, sjednat si i asistenční službu, než později litovat. Zdravotnictví v USA je sice na prestižní úrovni. Je ale také velmi drahé a bez sjednaného pojištění pak ceny za poskytnuté ošetření či hospitalizaci narůstají do závratných, často i statisícových, sum.V případě, že za pojištění do zahraničí nechcete platit horentní sumy, stačí, když použijete naši službu cestovní pojištění srovnání. Díky srovnání nabídek pojišťoven si sjednáte to nejvýhodnější cestovní pojištění.