O nás

Portál 123ruceni.cz nabízí kalkulačky pojištění pro online srovnání nabídek pojišťoven a výběr nejlevnějších a nejvýhodnějších pojistek na trhu. Pojištění je možné sjednat online z pohodlí domova přes mobil, tablet nebo počítač. Celý proces probíhá pohodlně přes internet.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní služby a pomoci jim ušetřit na výdajích, které vynaloží za pojištění.

Na webu 123ruceni.cz se zaměřujeme na porovnání nabídek povinného ručenícestovního pojištění a také ceny havarijního pojištění. Jednotlivé kalkulačky pro tyto pojištění lze nalézt na těchto odkazech:

  1. kalkulačka povinného ručení
  2. kalkulačka havarijního pojištění
  3. kalkulačka cestovního pojištění

Naše kalkulačky a srovnání nabízí pojištění, které je až pro 84 % zákazníků levnější než jakékoliv jiné nabídky na trhu. Ceny mohou být dokonce až o 50 % nižší – ve finále to znamená tisíce korun úspor ročně pro domácí rozpočet.

Našim cílem je nabízet zákazníkům ty nejvýhodnější řešení od spolehlivých pojišťoven. Zakládáme si na pohodlném a především rychlém vyhodnocení přes internet. Vyplněním kalkulačky není potřeba trávit dlouho – sama porovná a vyhodnotí jednotlivé nabídky na trhu. Je pro nás důležité mít spokojené zákazníky a dlouhodobě poskytovat výborné ceny.

Většinu kalkulaček pro nás zařizuje ePojištění.cz, s. r. o., největší poskytovatel online pojištění, které nabízí výrazně levnější nabídky od všech českých pojišťoven. ePojištění podléhá kontrole České národní banky a se všemi českými pojišťovnami má sjednané licence. Každý měsíc si přes jejich kalkulačky zřídí pojištění tisíce nových klientů.

Neustále pracujeme na získání lepších nabídek pojištění, vylepšujeme online kalkulačky pro vaše co největší pohodlí. Vaše spokojenost a výrazná úspora na pojištění je pro nás velmi důležitá.

Co nabízíme

Web 123ruceni.cz nabízí:

Kromě peněz chceme lidem šetřit také čas. Proto nabízíme rozsáhlé články o různých aspektech jednotlivých pojištění, pojišťovacích pojmů, nabídek pojišťoven nebo pojistných dokumentů ke stažení.

Různá témata týkající se např. aktuálního dění ve světě pojištění lze nalézt v sekci Magazín.

Pojišťovny, které srovnáme

V České republice nabízí pojištění tyto pojišťovny:

Nabídky pojištění každé z nich jsou zakomponovány v našich srovnáních a kalkulačkách.

Kontakt

Provozovatelem portálu 123ruceni.cz je společnost:

Stario Agency s.r.o.
Na Poříčí 1067/25
110 00 Praha – Nové Město

IČ: 04863500, DIČ: CZ04863500

Od roku 2011 jsme uzavřeli více než 250 000 pojistek. Každý měsíc navštíví některý z našich webů přes 100 000 nových zákazníků.

Spolupráce

Portál 123ručení.cz nabízí možnost spolupráce – zejména skrze externí články s odkazy klienta. Ohledně poptání podmínek a formy spolupráce nás můžete kontaktovat na této e-mailové adrese:

Kontaktní e-mail – web@stario.cz

Děkujeme. Jsme zde pro naše uživatele!