Cestovní pojištění – srovnání

  • Nejlevnější cestovní pojištění, slevy až 50 %
  • Pojištění na cesty vyřídíte kompletně online i v den odjezdu

Porovnejte si pojištění do ciziny online

Chystáte se do zahraničí a chcete si užít poklidné cestování. Potom pro vás máme důležité doporučení – nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Nové výhodné cestovní pojištění vyřídíte přes internet. Nemusíte nikam chodit a vypisovat složité dokumenty na přepážce pojišťovny nebo cestovní kanceláře.

Jako bonus vám můžeme slíbit, že získáte výrazně lepší cenu, než od cestovní kanceláře nebo na přepážce pojišťovny. Neplýtvejte drahocenným časem a využijte naše online srovnání cen cestovního pojištění. Svou nezávaznou cenovou nabídku můžete získat již během minutky.

Stačí využít naší kalkulačku, která vám porovná ceny cestovního pojištění do zahraničí. Využití našeho online srovnání cestovního pojištění je zcela nezávazné a zdarma. Pokud vám žádná z nabídek nebude vyhovovat, nikdo vás nebude nutit smlouvu uzavírat.

Jak zjistím, která pojišťovna mi nabídne to nejlepší cestovní pojištění do zahraničí?

V České republice najdete více než 10 pojišťoven, které nabízí cestovní pojištění mezi svými produkty. K tomu pojišťovny dále umožňují zakoupit si doplňková připojištění. Pro běžného člověka je však často zdlouhavé nebo a skoro nemožné se zorientovat v tomto množství pojišťoven a jejich nabídek. Celkem na trhu můžete najít přes 250 různých variant nabídek pro srovnání pojištění.

Úplně nejhorší rozhodnutí je vyrazit na cestu bez pojištění a riskovat, že v případě zdravotního problému se v cizině dostanete do složité situace. To je riziko, které by nikdo neměl podstupovat. Cena za takové riziko můžete být až moc vysoká. Podle statistik pojišťoven se mohou náklady za léčení nebo transport nemocného ze zahraničí vyšplhat do stovek tisíc korun, v horských podmínkách nebo odlehlejších destinacích může jít až o miliony korun.

Online kalkulačku zvládne používat každý

Pro začátek postačí pečlivě vyplnit formulář a kliknout na tlačítko “vybrat cestovní pojištění”. Pak už jen zvolíte ve srovnání pojištění takovou nabídku, která je pro vaši cestu nejvýhodnější v poměru cena vs. nabízené služby a krytí. Posledním krokem je uzavření pojistné smlouvy online. Cenové relace při srovnání pojištění, které naleznete v tabulce, jsou vždy odstupňované. Od těch nejlevnějších až po nejdražší pro náročné cestovatele.

Nezapomeňte na možnosti připojištění

Při sjednávání cestovního pojištění dost záleží na tom, do jaké země cestujete, a jaký způsob dopravy k tomu využijete. Od toho se odvíjí, jak se při porovánání cen a nabídek pojištění rozhodnout. Při cestě letadlem nebo vlakem doporučujeme k pojištění zahrnout připojištění zavazadel. Pokud chcete provozovat adrenalinové sporty v cílové destinaci, rozhodně nezapomeňte sjednat doplňkové připojištění pro rizikové sporty.

Velké části cestovatelů se vyplatí asistenční služby. Ty zahrnují tlumočení u lékaře či v nemocnici a také například repatriaci zpět do vlasti. Všechny tyto údaje a přehled nabídek naleznete v našem online srovnání cestovního pojištění, kde si můžete vybrat to nejlepší pojištění.

Proč využít právě naše online srovnání cestovního pojištění?

Nejlépe za nás mluví dlouholeté zkušenosti a desítky tisíc spokojených klientů. S námi si můžete vybrat z velkého množství slev, akčních nabídek a různých bonusů. Mezi dva hlavní důvody pro využití našich služeb uvádí naši klienti skvělé ceny a přehledné srovnání cen a nabídek. Tyto dva důvody dlouhodobě převažují v našich statistikách, proč si klienti vybrali 123ruceni.cz a naše partnery.

Kromě toho vám nabízíme i naše poradenské služby. Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, stačí se na nás obrátit a náš profesionální tým se vám bude plně věnovat. A to tak dlouho, jak budete potřebovat a dokud nebudete plně spokojeni.

Cestovní pojištění na míru

Speciální cestovní pojištění

Cestovní pojištění v těhotenství
Tady se dozvíte, proč musí mít budoucí maminky uzavřený speciální typ cestovního pojištění.

Cestovní pojištění pro studenty
Přehled a podrobnosti o pojištění do zahraničí pro mladé a studující.

Cestovní pojištění pro seniory
Vše, co je dobré vědět o cestovním pojištění pro seniory na jednom místě.

Cestovní pojištění pro extrémní sporty
Zjistěte, proč se vyplatí sjednat speciální pojištění pro adrenalinové sporty.

Rodinné cestovní pojištění
Vše důležité o rodinném cestovním pojištění.

Komplexní cestovní pojištění
Konkrétní nabídky komplexního cestovního pojištění.

Nejvýhodnější cestovní pojištění
Zde se dozvíte tipy, jak sjednat to nejvýhodnější pojištění do zahraničí.

Cestovní pojištění ke kartě
Výhody i nevýhody cestovního pojištění sjednaného ke kartě na jednom místě.

Cestovní pojištění podle období

Krátkodobé cestovní pojištění
Základní informace o výhodách krátkodobého cestovního pojištění.

Dlouhodobé cestovní pojištění
Zjistěte, jaké výhody Vám přináší pojištění sjednané na delší čas.

Cestovní pojištění na rok
Proč se vyplatí cestovní pojištění na rok a na co nesmíte zapomenout.

Cestovní pojištění na týden
Informace o pojištění do zahraničí na jeden týden.