Srovnání cestovního pojištění přes internet

  • Nejlevnější cestovní pojištění – slevy až 50 %
  • Pojištění na cesty lze vyřídit kompletně online
  • Lze sjednat i v den odjezdu

Srovnání cestovního pojištění do ciziny

Cestování do zahraničí je plné zážitků, současně však i nebezpečí. Aby měl člověk jistotu, doporučuje se sjednat cestovní pojištění. To je pro cestování do některých zemí dokonce povinné.

Nově výhodné cestovní pojištění lze vyřídit přes internet. Není třeba nikam chodit a vypisovat složité dokumenty na přepážce pojišťovny nebo cestovní kanceláře.

Jako bonus při sjednání cestovního pojištění online lze získáte výrazně lepší cenu, než od cestovní kanceláře nebo na přepážce pojišťovny. Navíc online srovnání cen cestovního pojištění také šetří čas, nezávazná cenová nabídka je k dispozici během pár minut. Poté již stačí vybrat to nejvýhodnější a nejlevnější cestovní pojištění.

Online srovnání cestovního pojištění během pár minut najde ty nejvýhodnější nabídky.

Využít kalkulačku cestovního pojištění >

Stačí využít kalkulačku cestovního pojištění, která nabízí porovnání cestovního pojištění do zahraničí. Využití online srovnání cestovního pojištění je zcela nezávazné a zdarma. Pokud žádná z nabídek klientovi nebude vyhovovat, není jeho povinností smlouvu uzavírat.

Cestovní pojištění – srovnání během minutky online

V České republice je na trhu více než 10 pojišťoven, které nabízí cestovní pojištění mezi svými produkty. K tomu pojišťovny dále umožňují zakoupit doplňková připojištění.

Pro běžného člověka je však často zdlouhavé nebo až skoro nemožné se zorientovat v tomto množství pojišťoven a jejich nabídek. Proto je dobré využít srovnávač cestovního pojištění. Celkem existuje přes 250 různých variant nabídek pro porovnání cestovního pojištění.

S cestovním pojištěním se dá na možných výdajích ušetřit tisíce korun. Navíc cestovní pojištění může stát pár korun a jeho sjednání trvá pár minut.

Nejhorší rozhodnutí je vyrazit na cestu bez pojištění a v případě zdravotního problému se v cizině dostat do složité situace. To je riziko, které by nikdo neměl podstupovat. Cena za takové riziko můžete být až moc vysoká.

Podle statistik pojišťoven se mohou náklady za léčení nebo transport nemocného ze zahraničí vyšplhat do stovek tisíc korun, v horských podmínkách nebo odlehlejších destinacích může jít až o miliony korun.

Srovnávač cestovního pojištění zvládne používat každý

Pro začátek postačí pečlivě vyplnit formulář a kliknout na tlačítko „Vybrat cestovní pojištění“. Pak už stačí jen zvolit ve srovnání pojištění takovou nabídku, která je pro cestu nejvýhodnější v poměru cena vs. nabízené služby a krytí.

Posledním krokem je uzavření pojistné smlouvy online. Cenové relace při srovnání cestovního pojištění, které se nacházejí v tabulce, jsou vždy odstupňované. Od těch nejlevnějších až po nejdražší pro náročné cestovatele.

Na cenu cestovního pojištění má vliv mnoho faktorů – např. délka cesty, turistická oblast či věk turisty.

Najít nejvýhodnější cestovní pojištění >

Možnosti připojištění

Při sjednávání cestovního pojištění dost záleží na tom, do jaké země klient cestuje, a jaký způsob dopravy k tomu využívá. Od toho se odvíjí, jak se při porovnávání cen a nabídek pojištění rozhodnout. Při cestě letadlem nebo vlakem se doporučuje k pojištění zahrnout připojištění zavazadel.

Při provozování adrenalinových sportů v cílové destinaci je důležité sjednat doplňkové připojištění pro rizikové sporty. Srovnání cestovních připojištění je také možné v kalkulačce.

Při provozování adrenalinových sportů v cílové destinaci je důležité sjednat doplňkové připojištění pro rizikové sporty. Vybírat lze z celé řady připojištění, určitě je dobré se podívat, zda zrovna klient některé nepotřebuje.

Velké části cestovatelů se vyplatí asistenční služby. Ty zahrnují tlumočení u lékaře či v nemocnici a také například repatriaci zpět do vlasti. Všechny tyto údaje a přehled nabídek se nachází v našem online srovnání cestovního pojištění, kde lze vybrat to nejlepší pojištění.

Online srovnání pojištění do zahraničí

Klienti mají s online porovnáním cestovního pojištění jen pozitivní zkušenosti. Díky srovnání cestovního pojištění lze vybrat z velkého množství slev, akčních nabídek a různých bonusů.

Mezi dva hlavní důvody pro využití těchto služeb uvádí klienti skvělé ceny a přehledné srovnání cen cestovního pojištění a nabídek. Tyto dva důvody dlouhodobě převažují ve statistikách, proč si klienti vybírají 123ruceni.cz.

Cestovní pojištění na míru

Srovnání cestovních pojištění nemusí být vždy přesné, protože pro určité kategorie platí různé výhody nebo podmínky. Sem patří:

U každého druhu pojištění je naprostou nutností přečíst si jeho podmínky. Pokud už však klient do cestovního pojištění investuje, je dobré si před srovnáním cestovních pojištění zjistit, zda nevyužije některý speciální druh.

Porovnání cestovních pojištění podle jejich doby platnosti

Cena cestovního pojištění se odvíjí také od doby, po kterou platí. Samozřejmě levnější jsou krátkodobá cestovní pojištění, ta mohou být platná i pouze na 1 den.

Využít se tedy dají na rychlé cesty do zahraničí. Na dovolené se kvůli jejich delšímu trvání doporučuje sjednat cestovní pojištění na týden. Déle trvající cestovní pojištění s vyplatí zejména z důvodu množstevní slevy (někdy dokonce nabízí i výhody navíc).

Naopak klient musí počítat s vyšší cenou, pokud potřebuje dlouhodobé cestovní pojištění, i zde existuje více druhů a jejich cena se následně liší. Sem se řadí např. cestovní pojištění na rok. Roční cestovní pojištění je většinou nabízeno s velkou slevou a jeho sjednání se tedy určitě vyplatí. Kooperativa dokonce nabízí cestovní pojištění na rok se slevou 40 %.