Krátkodobé cestovní pojištění online

  • Sjednání online do 2 minut
  • Krátkodobé cestovní pojištění od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Do ciziny každý vyráží většinou je na pár dní, ať už na klasickou dovolenou k moři, za lyžováním nebo třeba na poznávací zájezd. Nicméně, vždy před cestou by mělo být sjednání cestovního pojištění prioritou. V opačném případě hrozí, že dojde k problému a finanční ztrátu jím vzniklou pojišťovna neuhradí.

Využijte naši kalkulačku a spočítejte si krátkodobé cestovní pojištění online.

Spočítat ceny >

Pro cesty do zahraničí na pár dní nabízí pojišťovny produkt krátkodobé cestovní pojištění. Tento pojišťovací produkt poskytuje zabezpečení a krytí při cestách do zahraničí za částky od 7 Kč za den na osobu.

V případě výběru varianty pojištění s doplňkovými službami a vyššími limity pojištění jsou ceny za krátkodobé cestovní pojištění v řádu desetikorun za den a osobu.

Ekvivalentem krátkodobého cestovního pojištění je cestovní pojištění na týden. V případě delší cesty do zahraničí je třeba sjednat dlouhodobé cestovní pojištění. V portfoliu pojišťoven lze najít také nabídky rodinného cestovního pojištění, které ocení každý, kdo cestuje s celou rodinou.

Základní pojištění i speciální balíčky pro náročné

Záleží jen na klientovi, jaký typ cestovního pojištění před cestou zvolí a co vše si nechá pojistit. Někomu úplně postačí základní balíček. Ten většinou nabízí krytí v případě zdravotních problémů nebo zranění, které se neobejde bez lékařského ošetření či hospitalizace.

Nicméně doporučujeme si sjednat i asistenční služby či pojištění zavazadel nebo storno pojištění zájezdu. Ten, kdo se chce v cizině věnovat adrenalinovým sportům, by neměl zapomenout na úrazové pojištění.

TIP: Řada institucí poskytuje kvalitní asistenční služby ke všem svým produktům zdarma. Jednou takovou je i ERV Evropská pojišťovna, jediný specialista na cestovní pojištění na českém trhu.

Výběr je opravdu velký

Téměř každá pojišťovna již dnes nabízí krátkodobé pojištění do zahraničí. Zájemci tak mají velkou možnost výběru. Na druhou stranu, někdo může mít s velkým množstvím nabídek spíše starosti.

Rádi Vám pomůžeme a nenecháme Vás v tom. Pro jednoduché uzavření cestovního pojištění postačí, když využijete naší online kalkulačku cestovního pojištění. Ta Vám po zadání několika údajů, najde nabídky nejvýhodnějšího cestovního pojištění na míru.

Sjednání pojištění nezabere ani pět minut

Máte zítra vyrazit a stále jste si krátkodobé pojištění do zahraničí nesjednali? Nic se neděje. U nás můžete mít během pěti minut sjednané pojištění, které vám kryje rizika spojená s nemocí, úrazem, invaliditou a dalšími ohroženími při cestování.

Stačí jen do formuláře doplnit údaje o pojišťovaných osobách a po výběru vhodné varianty cestovního pojištění vyřídíte smlouvu na pár kliků a provedete platbu online. A cestovní pojištění přes internet je vyřízeno během chvilky.