Dlouhodobé cestovní pojištění online

  • Sjednání online do 2 minut
  • Dlouhodobé cestovní pojištění od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Jsou situace, při kterých můžete strávit za hranicemi delší čas. Stále častěji dnes zejména mladí lidé jezdí do zahraničí studovat nebo i pracovat. Množství firem také posílá své zaměstnance do ciziny na pracovní stáže či služební cesty. Všem těmto lidem se pak vyplatí sjednat si komplexní cestovní pojištění na delší dobu.

Čím delší, tím větší slevy

Dlouhodobé cestovní pojištění může klient uzavřít na jak dlouhou dobu potřebuje. Nejlevnější dlouhodobé cestovní pojištění je možné uzavřít přes internet.

Spočítejte si ceny dlouhodobého cestovního pojištění v naší bezplatné online kalkulačce.

Spočítat ceny >

Při uzavření pojistné smlouvy online můžete využít slevy pojišťoven až 50 %. Pojišťovny do internetových cen nemusí promítnout náklady, které mají při prodeji cestovního pojištění přes přepážku na pobočce nebo v cestovní kanceláři.

Většina pojišťoven nabízí stálým a dlouhodobým klientům další zajímavé věrnostní programy i množství různých bonusů.

Rozsah služeb závisí na klientovi

Cestovní pojištění sjednané na dlouhou dobu pojištěnci přináší stejnou ochranu jako to krátkodobé. Záleží pak jen na něm, zda si sjedná pouze základní balíček nebo sáhne po dalším připojištění. To nejlevnější dlouhodobé pojištění nabízí hlavně ochranu spojenou s výlohami za nutnou zdravotní péči.

Náročnější klienti však mohou vybírat z množství různých druhů připojištění. Mezi ta nejčastěji uzavřená typy patří zejména asistenční služby, pojištění zavazadel či úrazové připojištění. V případě cesty vlastním autem se vyplatí i ověřit, jaká je cena havarijního pojištění a zvážit pro klidné cestování pořízení havarijního pojištění.

Online sjednání z pohodlí domova

Hlavní výhodou online kalkulačky je možnost sjednání nejvýhodnější cestovního pojištění přes internet přímo z domova. Stačí zadat údaje o pojišťovaných osobách a cílové destinaci do online kalkulačky cestovního pojištění.

Po vyplnění jednoduchého formuláře získá klient podrobný přehled jednotlivých nabídek pojišťoven. V přehledu je možné vybírat z nabídek dlouhodobého cestovního pojištění i nabídek krátkodobého cestovního pojištění.

Nabídky jsou srovnané od těch nejlevnějších až po ty nejdražší pro náročné zákazníky. Z široké palety nabídek si vybere každý, to potvrzují tisíce našich spokojených zákazníků.