Nejvýhodnější cestovní pojištění

  • Sjednání online do 2 minut
  • Nejvýhodnější cestovní pojištění od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Do zahraničí dnes cestuje asi každý, ale před každou cestou je nutné se pojistit. Sehnat nejlevnější cestovní pojištění je s naší pomocí přitom tak snadné. Stačí jen využít online srovnání na našich stránkách a budete v obraze.

Na si co dát pozor?

Cena je zejména pro Čechy hodně důležitá. Nicméně u sjednávání cestovního pojištění je na prvním místě hlavně kvalita a rozsah služeb. Případné nedostatečné pojištění s nízkým limitem krytí, se nemusí vyplatit.

Hledáte to nejvýhodnější cestovní pojištění? Vyzkoušejte naši online kalkulačku a snadno si spočítejte, u které pojišťovny je cestovní pojištění nejlevnější.

Spočítat ceny cestovního pojištění >

Zájemci by měli pamatovat zejména na to, že pokud rozsah zdravotní péče přesáhne příslušné limity, pojištěnec platí zbytek ze svého.

Důležitá je také délka zahraničního pobytu. Někdy postačí krátkodobé cestovní pojištění nebo cestovní pojištění na týden, jindy je nutné sjednat dlouhodobé cestovní pojištění, popřípadě cestovní pojištění na rok.

Komplexní cestovní pojištění si může sjednat také celá rodina dohromady. Snadné vyřízení rodinného cestovního pojištění nabízí online kalkulačka.

Záleží na typu dovolené

Při sjednávání nejlepšího cestovního pojištění záleží zejména na tom, jak chce zájemce prožít dovolenou, do které země pojede a podobně. Většina lidí volí základní pojištění, to ale je často nedostatečné.

Klienti by se proto vždy měli soustředit i na sjednání dalších typů připojištění. Zejména je vhodné zvážit asistenční služby, storno pojištění, úrazové připojištění a podobně. V případě cesty autem se vyplatí sjednat i havarijní pojištění.

Najít dobré pojištění není jednoduché

Sehnat výhodné cestovní pojištění, které bude levné a zároveň toho hodně nabídne není dnes nic snadného. Klienti mají na výběr velké množství pojišťoven, jenž nabízejí tento typ pojištění, nicméně ne každý si vybere.

TIP: Nejširším výběrem výhodných balíčků cestovního pojištění u nás disponuje ERV Evropská pojišťovna.

Často se člověk setká s tím, že nabídka je sice výhodná, ale něco jí vždy chybí nebo je naopak drahá. Lidé pak chodí od pobočky k pobočce a sháněním pojištění do zahraničí stráví zbytečně dlouhý čas.

Také Vás nebaví čekat na pobočkách?

Pokud také nechcete ztrácet čas, stačí když využijete pomoci online srovnávače 123ruceni.cz extrémně levné cestovní pojištění, které bude i výhodné, můžete mít hned. Stačí když použijete naší online kalkulačku a vyplníte její formulář.

Ihned poté získáte přehlednou tabulku s nabídkami jednotlivých pojistných balíčků. Ty jsou vždy srovnány od toho nejlevnějšího až po nejdražší pro velmi náročné cestovatele. Z naší nabídky si určitě vyberete.