Nejvýhodnější cestovní pojištění

Spočítat ceny

Do zahraničí dnes cestuje asi každý, ale před každou cestou je nutné se pojistit. Sehnat nejlevnější cestovní pojištění je s naší pomocí přitom tak snadné. Stačí jen využít online srovnání na našich stránkách a budete v obraze.

Na si co dát pozor?

Cena je zejména pro Čechy hodně důležitá. Nicméně u sjednávání cestovního pojištění je na prvním místě hlavně kvalita a rozsah služeb. Případné nedostatečné pojištění s nízkým limitem krytí, se nemusí vyplatit. Zájemci by měli pamatovat zejména na to, že pokud rozsah zdravotní péče přesáhne příslušné limity, pojištěnec platí zbytek ze svého.

Záleží na typu dovolené

Při sjednávání pojištění do zahraničí záleží zejména na tom, jak chce zájemce prožít dovolenou. Dále do které země pojede a podobně. Většina lidí volí základní pojištění, to ale je často nedostatečné. Klienti by se proto vždy měli soustředit i na sjednání dalších typů připojištění. Zejména je vhodné zvážit asistenční služby, storno pojištění, úrazové připojištění a podobně. V případě cesty autem se vyplatí sjednat i havarijní pojištění.

Najít dobré pojištění není jednoduché

Sehnat výhodné cestovní pojištění, které bude levné a zároveň toho hodně nabídne není dnes nic snadného. Klienti mají na výběr velké množství pojišťoven, jenž nabízejí tento typ pojištění, nicméně ne každý si vybere. Často se člověk setká s tím, že nabídka je sice výhodná, ale něco jí vždy chybí nebo je naopak drahá. Lidé pak chodí od pobočky k pobočce a sháněním pojištění do zahraničí stráví zbytečně dlouhý čas.

Také Vás nebaví čekat na pobočkách?

Pokud také nechcete ztrácet čas, stačí když využijete pomoci 123ruceni.cz a extrémně levné cestovní pojištění, které bude i výhodné, můžete mít hned. Stačí když použijete naší online kalkulačku a vyplníte její formulář. Ihned poté získáte přehlednou tabulku s nabídkami jednotlivých pojistných balíčků. Ty jsou vždy srovnány od toho nejlevnějšího až po nejdražší pro velmi náročné cestovatele. Z naší nabídky si určitě vyberete.