Rodinné cestovní pojištění

Spočítat ceny

Málokdo chce jet na dovolenou sám, a tak většinou vyráží celá rodina. Právě pro její příslušníky je nejlepší možností cestovní pojištění pro rodiny. To je určeno pro všechny členy rodiny. Díky tomu pak stačí na jedno cestovní pojištění pouze jedna smlouva a není nutné pojistit každého zvlášť.

Cestovní pojištění pro rodiny přináší spousty výhod

Rodinná pojištění jsou mimo jiné také často finančně zvýhodněna. Navíc se rozsah pojistných rizik nebývá nijak omezen. Cestovní pojištění určené rodinám navíc vždy zohlední všechna možná rizika spojená s pobytem dospělých a hlavně dětí v zahraničí.

Pozor na rozsah služeb

Při sjednávání rodinného pojištění je třeba vzít na vědomí, co vše bude z pojištění případně hrazeno. Většina pojišťoven do něj zahrnuje vše podstatné, například asistenční služby, pojištění odpovědnosti, storno a podobně. Naopak u jiných je nutné tato připojištění sjednat.

Nejrychlejší je online sjednání

Možností, jak rodinné cestovní pojištění uzavřít je samozřejmě více. Nač ale trávit zbytečný čas někde na pobočce, když to jde i jinak. Úplně nejlepší variantou je využít online sjednání cestovního pojištění na našich stránkách.

Stačí pouze zadat údaje o rodině do srovnávací kalkulačky. Ta po vyplnění formuláře nabídne klientům širokou škálu variant, z nichž si mohou bez problémů vybrat. Pak stačí jen uzavřít smlouvu a vše potřebné přijde e-mailem. Jednodušší už to být opravdu nemůže!