Rodinné cestovní pojištění online

  • Nejlevnější rodinné cestovní pojištění
  • Sjednání online do 2 minut
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Málokdo chce jet na dovolenou sám, a tak většinou vyráží celá rodina. Právě pro její příslušníky je nejlepší možností cestovní pojištění pro rodiny. To je určeno pro všechny členy rodiny. Díky tomu pak stačí na jedno cestovní pojištění pouze jedna smlouva a není nutné pojistit každého zvlášť.

Hledáte co nejlevnější rodinné cestovní pojištění? Využijte naši kalkulačku a vyberte si z desítek nabídek na míru.

Nezávazná kalkulace cen >

Pro kratší zahraniční pobyty jednotlivců je určené krátkodobé cestovní pojištění nebo cestovní pojištění na týden. Kdo do ciziny vyráží na delší dobu, ocení dlouhodobé cestovní pojištění, popřípadě cestovní pojištění na rok.

Cestovní pojištění pro rodiny přináší spousty výhod

Rodinná pojištění jsou mimo jiné také často finančně zvýhodněna. Navíc se rozsah pojistných rizik nebývá nijak omezen. Cestovní pojištění určené rodinám navíc vždy zohlední všechna možná rizika spojená s pobytem dospělých a hlavně dětí v zahraničí.

TIP: U ČSOB pojišťovny začíná cena cestovního pojištění pro celou rodinu už na 44 Kč za den. ERV Evropská pojišťovna zase nabízí celoroční výhodný tarif Rodina.

Pozor na rozsah služeb

Při sjednávání rodinného pojištění je třeba vzít na vědomí, co vše bude z pojištění případně hrazeno. Většina pojišťoven do něj zahrnuje vše podstatné, například asistenční služby, pojištění odpovědnosti, storno a podobně. Naopak u jiných je nutné tato připojištění sjednat.

Nejrychlejší je online sjednání

Možností, jak rodinné cestovní pojištění uzavřít je samozřejmě více. Nač ale trávit zbytečný čas někde na pobočce, když to jde i jinak. Úplně nejlepší variantou je využít online sjednání cestovního pojištění na našich stránkách.

Stačí pouze zadat údaje o rodině do srovnávací kalkulačky cestovního pojištění. Ta po vyplnění formuláře nabídne klientům širokou škálu variant, z nichž si mohou bez problémů vybrat. Pak stačí jen uzavřít smlouvu a vše potřebné přijde e-mailem. Jednodušší už to být opravdu nemůže!