Cestovní pojištění na týden

  • Sjednání online do 2 minut
  • Cestovní pojištění na týden od 7 Kč denně
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Pokud jedete na klasickou dovolenou či jiný kratší pobyt, bohatě Vám postačí sjednat si cestovní pojištění na týden. Tento typ pojištění Vás bude spolehlivě chránit právě po tuto krátkou dobu.

Cílem cestovního pojištění na týden je, na rozdíl od ostatních typů cestovního pojištění, krytí v případě zranění či jiného zdravotního problému. V opačném případě Vám hrozí, že veškeré náklady vynaložené na zdravotní péči budete muset hradit ze svého.

Porovnejte a sjednejte cestovní pojištění na týden online.

Spočítat ceny cestovního pojištění >

Krátkodobé cestovní pojištění je vhodné například tehdy, když jedete na dovolenou. V případě delší zahraniční cesty se vyplatí zaměřit na nabídky dlouhodobého cestovního pojištění či cestovního pojištění na rok.

Možnosti dalšího připojištění

Při cestě do zahraničí na krátkou dobou především záleží na tom, jakým způsobem bude cestovatel svou dovolenou trávit. Tomu, kdo se chce toulat centry měst, vysedávat v kavárnách nebo se opalovat na pláži, postačí základní balíček.

Lidem se zájmem podnikat vysokohorskou turistiku nebo extrémní sporty doporučujeme zvážit rozšíření služeb. Mezi nejvíce využívaná rozšíření v případě cestovního pojištění na týden i na delší dobu patří zejména úrazové připojištění, pojištění zavazadel či asistenční služby. Při cestě s cestovní kanceláří se vyplatí i storno pojištění zájezdu.

Nejrychlejší je online sjednání

Většina lidí před dovolenou nemá moc času a jsou rádi, když si stačí zabalit, a pak už hurá na cestu. Nač se tedy zbytečně zdržovat pochůzkami na pobočku, když online sjednání cestovního pojištění na týden je tak snadné.

Stačí, když zájemce vyplní potřebné údaje do naší online kalkulačky cestovního pojištění, která mu poté ukáže porovnání těch nejvýhodnějších nabídek. Kromě toho kalkulačka při výběru zhodnotí i situaci klienta.

Cestovní pojištění pro studenty či cestovní pojištění pro seniory nabídne specificky zaměřené pojištění s množstvím slev. V případě společných dovolených příbuzenstva je pak výhodné rodinné cestovní pojištění.

Sjednat lze také cestovní pojištění pro těhotné ve variantě cestovního pojištění na týden, na několik dní i na delší období. Možností je nespočet.

Chystáte se na dovolenou a chcete si sjednat cestovní pojištění, ale něco je Vám nejasné? V tom případě se nás nebojte kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.