Cestovní pojištění na rok

  • Sjednání online do 2 minut
  • Cestovní pojištění na rok od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Do ciziny nelze vyrazit bez sjednaného cestovního pojištění. Navíc, čím déle v zahraničí člověk zůstává, tím větší je riziko, že dojde k úrazu nebo k situaci, která si vyžádá lékařské ošetření. Jediného specialistu v tomto odvětví na českém trhu představuje ERV Evropská pojišťovna.

Sjednejte si cestovní pojištění na rok online z pohodlí domova.

Nezávazná kalkulace >

Uzavřít cestovní pojištění při cestách do zahraničí je téměř povinnost. Při delších cestách nebo častému opakovanému cestování se většinou klientům vyplatí uzavřít cestovní pojištění na rok, při kratším výletu postačí krátkodobé cestovní pojištění.

Základní pojištění i bohatý výběr dalších služeb

Klient je v případě cestovního pojištění na rok plně krytý stejně jako u jiných druhů cestovního pojištění. Záleží jen na klientovi, zda si vybere základní balíček cestovního pojištění nebo zda si sjedná i další doplňkové služby. Ty mohou zahrnovat například asistenční služby, úrazové pojištění či připojištění zavazadel.

V případě cestování vlastním autem, pokud dosud není zřízeno, vyplatí se také výpočet havarijního pojištění a podle nabídek zvážit pořízení tohoto nadstandardního pojištění. Samozřejmostí je mít uzavřené povinné ručení. Tím je kompletní výčet pojištění pro klidné cestování.

Na co dát pozor u pojištění na rok

Při snaze najít nejvýhodnější dlouhodobé cestovní pojištění lidé často dělají chyby. Cena je sice důležitá, ale neměla by v tomto případě hrát hlavní roli.

Je vždy třeba se zamyslet, jakým způsobem se člověk chystá svůj „rok“ v cizině strávit, a podle toho zvolit typ pojištění podle předpokládaných rizik. Dále je také důležité zvážit bezpečností situaci v příslušné zemi i systém zdravotní péče, zde poskytované.

TIP: U pojišťovny PVZP lze sjednat výhodné cestovní pojištění na rok, které během této doby umožňuje několik opakovaných návratů do České republiky.

Důraz na nízkou cenu

Zejména pro nás Čechy je většinou cena velmi důležitým faktorem při nákupu. Pojištění nebývá výjimkou. Způsob sjednání nejlevnějšího pojištění na rok je jednoduchý. Stačí, když zájemce využije online porovnání cestovního pojištění na našich stránkách.

Proces sjednání cestovního pojištění je velmi jednoduchý. Během minutky vyplníte krátký formulář v naší online kalkulačce cestovního pojištění. Ta poté ihned zobrazí přehlednou tabulku s cenami a parametry nabídek od různých pojistitelů. Z takto přehledné tabulky a palety nabídek si vybere i náročný klient.