Cestovní pojištění pro seniory

  • Ceny již od 7 Kč za den
  • Sjednání online cestovního pojištění pro seniory do 2 minut
  • Sleva až 50 % při sjednání online

V dnešní době je cestování a poznávání nových kultur a cizích zemí stále více populární. Díky tomu nejsou výlety za hranice našeho státu jen doménou mladých. Stále častěji jsou nabízeny také dovolené pro seniory, které vycházejí vstříc jejich potřebám a požadavkům.

Cestovní pojištění je nutností

I přesto však patří senioři mezi nejrizikovější skupiny při cestování. Právě jim totiž hrozí zvýšené zdravotní riziko. Kvůli tomu je cestovní pojištění pro seniory stále více vyhledávané, a starší lidé by se bez jeho sjednání určitě do ciziny vydávat neměli.

Cestovní pojištění, které pojišťovny této věkové skupině nabízejí, je proto speciálně uzpůsobené potřebám seniorů. Z toho důvodu tento typ pojištění zahrnuje nejen klasiku, jako krytí ošetření v nemocnici či krytí výdajů za hospitalizaci, ale snaží se sjednat i vyšší pojistné limity.

Aktuálně je také nutné zaměřit se na to, jak jsou na tom cestovní pojišťovny po koronaviru a jaké nabízí podmínky pro sjednání cestovního pojištění do zahraničí.

Online porovnání ukáže nejvýhodnější nabídku

To, že důchody nejsou nijak vysoké je známá věc. Z tohoto důvodu berou pojišťovny tento problém samozřejmě v potaz a snaží se nabídnout výhodnější ceny. Nicméně, i tak je nabídek stále hodně a ne každý má čas je jednu po druhé studovat. Jak se tomu vyhnout?

Stačí jen použít naší online kalkulačku, jenž po vyplnění několika údajů, ukáže ty nejvýhodnější nabídky cestovního pojištění pro seniory. Využití našeho porovnání je zcela zdarma a k ničemu nezavazuje. V případě, že zájemci nebudou nabídky vyhovovat, nebude samozřejmě nucen uzavírat smlouvu.

Poradit se s lékařem je důležité

Bez ohledu na typ pojištění, by se měl každý senior poradit před cestou se svým ošetřujícím lékařem. Ten mu na jeho žádost může například vydat seznam léků, poradí, čeho se má člověk vyvarovat, či co dělat v případě zdravotního problému.

Zaujalo Vás cestovní pojištění pro seniory, ale máte další otázky? Nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám poradíme!