Komplexní cestovní pojištění

Spočítat ceny

Většina lidí má s cestovním pojištěním spojená zejména různá zdravotní rizika. Komplexní pojištění ale na rozdíl od toho klasického zahrnuje vše, co se nám může v zahraničí přihodit.

Komplexní pojištění hradí vše

Kromě zdravotních rizik může při – zejména letecké dopravě – na dovolenou dojít ke ztrátě zavazadel. V případě, že člověk onemocní a nemůže jet na dovolenou, platí storno poplatky. Případně při provozování některého ze sportů může naopak druhému způsobit zranění či škodu. Proto komplexní cestovní pojištění kryje všechna rizika, ke kterým může v cizině dojít. A místo poškozeného bude vše platit pojišťovna.

Velký výběr jednotlivých produktů i balíčků

Cestovní pojištění, které je komplexní, nabízí celá řada pojišťoven. Díky tomu si zájemce může zvolit některý z jeho různých typů nebo si vybrat celé pojištění v jednom balíčku. Pokud chce zájemce pouze některé pojistné produkty, měl by je vybírat s ohledem na typ dovolené. Také by se měl soustředit na to, do které země jede a hlavně jakým způsobem dovolenou stráví.

Nejjednodušší je online sjednání

Možností, jak uzavřít komplexní pojištění, je samozřejmě více. Proč ale trávit čas zbytečně někde na pobočce, když vše lze pohodlně udělat z domova. Navíc, při použití naší online kalkulačky to trvá nejen krátkou dobu, ale klient má možnost si vybrat z různých nabídek od různých pojistitelů. Kromě toho jsou jednotlivé pojistné produkty v porovnání cestovního pojištění seřazeny od těch nejlevnějších a nejvíce výhodných.

Máte zájem o komplexní pojištění a zajímají Vás další podrobnosti? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme!