Komplexní cestovní pojištění online

  • Sjednání online do 2 minut
  • Komplexní cestovní pojištění od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Většina lidí má s cestovním pojištěním spojená zejména různá zdravotní rizika. Komplexní pojištění ale na rozdíl od toho klasického zahrnuje vše, co se nám může v zahraničí přihodit.

Komplexní pojištění hradí vše

Kromě zdravotních rizik může při – zejména letecké dopravě – na dovolenou dojít ke ztrátě zavazadel. V případě, že člověk onemocní a nemůže jet na dovolenou, platí storno poplatky. Případně při provozování některého ze sportů může naopak druhému způsobit zranění či škodu.

Spočítejte si, na kolik vás komplexní cestovní pojištění vyjde.

Zobrazit ceny cestovního pojištění >

Proto komplexní cestovní pojištění kryje všechna rizika, ke kterým může v cizině dojít. A místo poškozeného bude vše platit pojišťovna. Výhodné komplexní pojištění nabízí například ČSOB.

Velký výběr jednotlivých produktů i balíčků

Cestovní pojištění, které je komplexní, nabízí celá řada pojišťoven. Díky tomu si zájemce může zvolit některý z jeho různých typů nebo si vybrat celé pojištění v jednom balíčku.

Pokud chce zájemce pouze některé pojistné produkty, měl by je vybírat s ohledem na typ dovolené. Také by se měl soustředit na to, do které země jede a hlavně jakým způsobem dovolenou stráví.

Pro kratší výlety do zahraničí postačí krátkodobé cestovní pojištění, popřípadě cestovní pojištění na týden. Pro dlouhodobější pobyty v cizině je určené dlouhodobé cestovní pojištění nebo cestovní pojištění na rok.

Ty, kteří cestují s celou rodinou, možná zaujmou nabídky rodinného cestovního pojištění.

Nejjednodušší je online sjednání

Možností, jak uzavřít komplexní pojištění, je samozřejmě více. Proč ale trávit čas zbytečně někde na pobočce, když vše lze pohodlně udělat z domova.

Navíc, při použití naší online kalkulačky to trvá nejen krátkou dobu, ale klient má možnost si vybrat z různých nabídek od různých pojistitelů. Kromě toho jsou jednotlivé pojistné produkty v porovnání cestovního pojištění seřazeny od těch nejlevnějších a nejvíce výhodných.

Máte zájem o komplexní pojištění a zajímají Vás další podrobnosti? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme!