Cestovní pojištění VZP – online srovnání

Spočítat ceny

Cestovní pojištění VZP – online srovnání cen

Veřejná zdravotní pojišťovna, zkráceně VZP, byla založena již roku 1992 a v současné době je to největší zdravotní pojišťovna v České republice.

Všichni klienti VZP mají díky Evropskému průkazu zdravotního pojištění právo požadovat lékařské ošetření v zemích Evropské unie. Ne v každé zemi je ale zdravotnictví tak kvalitní jako u nás. Navíc v některých státech hrozí i riziko vysokých doplatků za ošetření nebo za pobyt v nemocnici.

Před odjezdem se tedy vyplatí sjednat VZP pojištění do zahraničí, které těmto problémům předchází. Protože požadavky našich klientů jsou různé, nabízíme kromě cestovního pojištění standard i mnoho dalších variant od této pojišťovny, z nichž jedna je výhodnější než druhá.

Vybírejte VZP pojištění z výhodných balíčků

Nejlevnější a zároveň nejjednodušší varianta obsahuje pojištění odpovědnosti i pojištění léčebných výloh.

Zlatá střední cesta nabízí klientovi kromě pojištění léčebných výloh a odpovědnosti i pojištění osobních věcí a úrazové pojištění.

Tato varianta je určena pro ty nejnáročnější. Kromě všech předchozích typů pojištění totiž jako jediná nabízí pojištění pro případ hospitalizace v cizině.

Sjednejte si cestovní pojištění VZP online

Vybrali jste si některou z variant, ale nemáte čas si ji sjednat. V tom případě se vůbec nic neděje. Již nyní máte možnost sjednat si cestovní pojištění online, tedy i to od VZP.

Zatímco dříve bylo nutné přímo navštívit některou z mnoha poboček Veřejné zdravotní pojišťovny a zde si nějak zkusit zajistit výhodné pojištění, dnes je vše jinak. Díky našemu online srovnání cen, si může každý pojištění do zahraničí od VZP sjednat úplně pohodlně z domova.

Pojistit se během 5 minut není problém

Stačí vyplnit několik údajů o cestě do našeho formuláře, a online kalkulačka sama zájemci nabídne to nejlepší cestovní pojištění pro pobyt v zahraničí. Díky tomu si sjednáte pojištění extrémně rychle, třeba i pět minut před odjezdem na dovolenou.