Cestovní pojištění VZP online

  • Sjednání online do 2 minut
  • Cestovní pojištění VZP od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Cestovní pojištění VZP – online srovnání cen

Veřejná zdravotní pojišťovna, zkráceně VZP, byla založena již roku 1992 a v současné době je to největší zdravotní pojišťovna v České republice.

  • Z naší nabídky si vybere opravdu každý
  • Nenechte si ujít nejlevnější pojištění do ciziny na trhu

Všichni klienti VZP mají díky Evropskému průkazu zdravotního pojištění právo požadovat lékařské ošetření v zemích Evropské unie. Ne v každé zemi je však zdravotnictví tak kvalitní jako u nás. Navíc v některých státech hrozí i riziko vysokých doplatků za ošetření nebo za pobyt v nemocnici.

Pomocí naší kalkulačky si cestovní pojištění VZP sjednáte během 2 minut.

Vyzkoušet kalkulačku cestovního pojištění >

Před odjezdem se tedy vyplatí sjednat VZP pojištění do zahraničí, které těmto problémům předchází. Protože požadavky našich klientů jsou různé, nabízíme kromě cestovního pojištění standard i mnoho dalších variant od této pojišťovny, z nichž jedna je výhodnější než druhá.

Vybírejte VZP pojištění z výhodných balíčků

  • Mini

Nejlevnější a zároveň nejjednodušší varianta obsahuje pojištění odpovědnosti i pojištění léčebných výloh.

  • Optimal

Zlatá střední cesta nabízí klientovi kromě pojištění léčebných výloh a odpovědnosti i pojištění osobních věcí a úrazové pojištění.

  • Elite

Tato varianta je určena pro ty nejnáročnější. Kromě všech předchozích typů pojištění totiž jako jediná nabízí pojištění pro případ hospitalizace v cizině.

Sjednejte si cestovní pojištění VZP online

Vybrali jste si některou z variant, ale nemáte čas si ji sjednat. V tom případě se vůbec nic neděje. Již nyní máte možnost sjednat si cestovní pojištění online, tedy i to od VZP.

TIP: Pojištěnci VZP získávají při sjednání cestovního pojištění u Hasičské vzájemné pojišťovny slevu.

Zatímco dříve bylo nutné přímo navštívit některou z mnoha poboček Veřejné zdravotní pojišťovny a zde si nějak zkusit zajistit výhodné pojištění, dnes je vše jinak. Díky online srovnání cestovního pojištění si může každý zájemce o pojištění do zahraničí od VZP sjednat toto pojištění pohodlně přes internet z domova.

Pojistit se během 5 minut není problém

Stačí vyplnit několik údajů o cestě do našeho formuláře, a online kalkulačka cestovního pojištění sama zájemci nabídne to nejlepší cestovní pojištění pro pobyt v zahraničí. Díky tomu si sjednáte pojištění extrémně rychle, třeba i pět minut před odjezdem na dovolenou.