Triglav pojišťovna

  • Kvalitní zákaznický servis a férové jednání
  • Od roku 2014 funguje v České republice pod názvem Direct

Triglav pojišťovna

Pojišťovna Triglav vznikla v roce 2000 ze Všeobecné pojišťovny. Jediným akcionářem Triglav pojišťovny, a. s., byla po celou dobu jejího působení na pojistném trhu České republiky největší slovinská pojišťovna Zavarovalnica Triglav.

Pojišťovna Triglav se dříve věnovala především pojištění vozidel, včetně havarijního pojištění či povinného ručení.

Spočítat to nejlevnější ručení dokáže kalkulačka povinného ručení.

Srovnat ceny povinného ručení >

Triglav pojišťovna se mění na Direct

Triglav fungovala na českém trhu do roku 2014. Poté byla prodána pojišťovací skupině VIGO investment. Dne 15. června 2015 došlo k významné změně, Triglav pojišťovna začala nově působit pod názvem Direct.

Triglav se v roce 2014 dostala do několika milionové ztráty. Nové vedení pojišťovny Direct se však postaralo o stabilizaci celé společnosti a vrátilo pojišťovnu zpět do kladných čísel. V současnosti roste Direct pojišťovna nejrychleji na trhu.

Pojišťovna Direct je sice malou, nýbrž plnohodnotnou pojišťovnou, která přináší klientům kvalitní zákaznický servis a férové jednání. U této pojišťovny si lze sjednat povinné ručení, havarijní pojištění nebo také cestovní pojištění.

Která pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení?

Srovnat ceny povinného ručení >

Pro bývalé klienty pojišťovny Triglav se téměř nic nemění. Sjednané pojistné limity zůstávají stejné, smlouvy jsou i nadále platné a nemění se ani číslo bankovního účtu

Pojistné limity povinného ručení zůstávají stejné po všechny bývalé klienty Triglav pojišťovny.

Pojišťovna Triglav není jedinou pojišťovnou, která v ČR ukončila svou činnost. Do této kategorie patří například také XL Insurance Company, která nyní spadá pod AXA jako samostatná divize s názvem AXA XL.

Triglav pojišťovna – kontakt

Pojišťovnu Direct lze kontaktovat na telefonním čísle 221 221 221. Zákaznický servis zde funguje ve všední dny od 8 do 17 hodin

Pro kontaktování pojišťovny lze využít také e-mail. Pro e-mailovou komunikaci s klienty slouží adresa info@direct.cz.

Pojištění je možné uzavřít na pobočkách či telefonicky. Stejně jako jiné pojišťovny, nabízí i Direct sjednání pojištění on-line

Webové stránky: www.direct.cz