Press enter to see results or esc to cancel.

Pojistěte si automobil co nejlevněji

Potřebujete si zařídit povinné ručení automobilu a nevíte u které pojišťovny to je nejvýhodnější? V tom případě využijte našich služeb.

Sjednejte si u nás pojištění tak, jak bude vyhovovat vašim potřebám. Stačí si jen vybrat, v jak velkém rozsahu a kvalitě chcete auto pojistit pro krytí případných rizik. Pomocí naší online kalkulačky pro porovnání pojištění auta si spočítejte na kolik vás pojištění vyjde.

Online pojištění si zvládne sjednat každý

Ještě něž naší kalkulačku pro online srovnání pojištění auta vyzkoušíte, měli byste si rozmyslet, o jaký typ pojištění vozidla máte zájem. Při samotném sjednávání si vystačíte pouze s počítačem a se základními údaji o vašem vozidle, případně si vezmete k ruce technický průkaz. Z něj doplníte požadované údaje do online porovnání pojištění auta, a potom si již můžete vybírat z množství jednotlivých nabídek.

Velkou výhodou při sjednávání pojištění auta pomocí online porovnání je, že celý proces vám nezabere ani pět minut vašeho času. Kromě toho vše probíhá z domova a vy vůbec nemusíte nikam chodit. Poté, co si ze srovnání cen pojištění auta nějakou nabídku vyberete a objednáte, již nemusíte nic řešit. Pojistnou smlouvu vám pak jednoduše zašleme e-mailem či poštou přímo k vám domů.

Proč pojištění vozidla u 123ruceni.cz?

  • online porovnání pojištění vozidel
  • vše probíhá z tepla vašeho domova
  • zelenou kartu zašleme e-mailem
  • nabízíme množství bonusů a akčních slev
  • vyberete si další doplňky (pojištění zavazadel, úrazové připojištění)
  • sjednání pojištění v řádu několika minut

Jaké typy pojištění aut nabízíme?

Povinné ručení

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je ze zákona povinné. Ten, kdo své motorové vozidlo nepojistní se vystavuje vysoké pokutě. Povinné ručení kryje škody, které způsobí při nehodě svým automobilem pojištěný jiné osobě. A to jak škody na jejím zdraví, tak i na vozidle. Naopak škody, které způsobí klient na svém vozidle povinné ručení nekryje. K tomu slouží havarijní pojištění.

Havarijní pojištění

Z havarijního pojištění jsou hrazeny škody způsobené na vlastníkově vozidle, ať už v důsledku dopravní nehody, vandalismu, přírodních katastrof nebo krádeže. Toto pojištění není povinné, ale doporučuje se zejména pro nová a drahá auta.

Asistenční služby

V případě havarijního pojištění zahrnuje například odtah vozidla. Dále jeho vyproštění či odtažení do servisu a podobně. U cestovního pojištění pak assistance zajišťuje i pomoc s výběrem lékaře či tlumočení. Kromě toho hradí i léky a lékařský materiál či repatriaci zpět do Česka.

Úrazové pojištění

Je vhodné ho objednat jako připojištění zejména při cestě do zahraničí. Pokud se zraníte a budete delší dobu v pracovní neschopnosti, toto pojištění vás bude krýt.

Pojištění zavazadel

Tento typ připojištění se hodí zejména při cestě do ciziny, kde může snadno dojít ke ztrátě věcí uložených v kufrech a příručních taškách.

Nevíte si s něčím rady nebo máte nějaké další dotazy? Nebojte se na nás obrátit!