Press enter to see results or esc to cancel.

Vyzkoušejte online porovnání cen

Mnoho lidí si chce nebo musí pořídit zákonné pojištění svého vozidla a stojí před otázkou, jak se zorientovat ve množství nabídek?

Sjednání povinného ručení dnes nabízejí stovky pojišťoven, tím se klient dostává do složité situace. Málokdo se totiž vyzná v množství tolika různých nabídek a porovnání cen povinného ručení může být pěkně složitý oříšek. Nikdo také nechce strávit půl dne na pobočce pojišťovny, protože pak nabízenou smlouvu třeba ani nepodepíše.

Využijte srovnání povinného ručení

Pokud ani vy nechcete strávit čas zbytečným čekáním, určitě využijte naše online srovnání pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Vše je navíc velmi jednoduché.

Na našem webu pouze kliknete na tlačítko „vybrat nejlevnější povinné ručení“. Hned poté vyplníte jednoduchý formulář, což vám zabere jen několik minut. Po doplnění údajů vám srovnávač ukáže ty nejvýhodnější nabídky, z nichž si můžete vybrat. Pak již jen vyberete objednání a uzavřete smlouvu. Potvrzení o uzavření zákonného pojištění – zelenou kartu – vám pak zašleme e-mailem a smlouvu k podpisu poštou.

Porovnání cen pomůže s výběrem pojištění

Ne každý potřebuje zařídit úplně nové zákonné pojištění vozidel. Čím dál více přibývá nespokojených klientů pojišťoven, kteří chtějí radikální změnu. Většina z nich si před mnoha lety sjednala pojištění na kamenné pobočce některého z pojistitelů, ale nyní už jim přístup a chování zaměstnanců nemusí vyhovovat. Zvláště, když zjistí, že sjednání pojištění auta na online porovnávačích povinného ručení může být daleko výhodnější.

Online srovnání - bič na nepoctivé pojišťovny

A právě nespokojeným klientům může výrazně pomoci, když místo obíhání jiných pojišťoven, vyzkouší online srovnání povinného ručení. Zejména mohou sami a hlavně nezávisle zjistit, zda je cena, kterou za pojištění vozidla platí, výhodná či nikoliv. Pokud se dozvědí to druhé, nic jim nebrání sjednat si zákonné pojištění odpovědnosti online pomocí našeho porovnání povinného ručení během několika mála minut.

Porovnání povinného ručení šetří peníze

Využitím našeho online porovnání cen povinného ručení můžete ušetřit i stovky korun. Vše je zcela zdarma a využitím online srovnání se k ničemu nezavazujete.

V případě, že vám žádná z nabídek nebude z nějakého důvodu vyhovovat, nikdo vás nebude nutit smlouvu uzavřít. Na druhou stranu vám však kromě sjednání nabídneme i další bonusy, výhody a akční slevy se kterými můžete ušetřit další peníze.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám vše vysvětlíme a pomůžeme.