Press enter to see results or esc to cancel.

Nejlevnější povinné ručení vozidel

Naším cílem je získat pro vás nejlevnější povinné ručení. Připravili jsme pro vás kalkulačku, která vám pomůže získat přehled nejlevnějších nabídek a ušetřit. Porovnání v kalkulačce probíhá online a automaticky. Srovnání desítek stovek nabídek zabere jen minutku.

Spočítáme povinné ručení vozidel podle obsahu

Každý motorista je úplně jiný a má jiné požadavky. Kalkulačka pro nejlevnější povinné ručení vozidel pracuje s údaji každého jednotlivého motoristy.

Stačí během chvilky vyplnit údaje o vašem vozidle. Důležitý je především údaj o obsahu motoru. Výslednou cenu povinného ručení ovlivňuje obsah motoru. Následně vyplníte údaje o vlastníkovi vozu a okamžitě získáte přehled nabídek od spolehlivých pojišťoven.

Kalkulačka zohlední také bonusy za jízdu bez nehod. Nepřijdete o výhody, na které máte nárok jako řidič v případě jízdy bez nehod. Přehled garantovaných cen vám zašleme zdarma do emailu. Jakmile srovnáte ceny a nabídky a některou z nabídek vyberete, nabídky povinného ručení podle obsahu můžete využít okamžitě a pojištění sjednáte online. Používání online kalkulačky i sjednání pojištění je rychlé a velmi jednoduché.

Se zrušením stávajícího povinného ručení vám pomůžeme. Pojišťovně je potřeba zaslat výpověď povinného ručení. Výpověď musí splňovat následující pravidla: je v písemné podobě, s podpisem, obsahuje údaje o vás a vaší smlouvě, obsahuje důvod ukončení pojištění.

Zelenou kartu získáte ihned

Při sjednání povinného ručení online získáte zelenou kartu ihned do mailu. Zelenou kartu získáte okamžitě od pojišťoven Allianz, Axa, ČPP, ČSOB, Generali, Kooperativa, Triglav, Slavia pojišťovna. Zásilku se smlouvou a vytištěnou zelenou kartou odesíláme ihned a ve schránce ji máte obvykle již následující den po sjednání pojištění (sjednání do 17:00), nejpozději den poté.

Kalkulačka pro nejlevnější povinné ručení motocyklů

Povinné ručení se ze zákona vztahuje také na dvoustopá vozidla. To znamená, že pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motocyklu se nevyhne žádný majitel motorky, který chce vyrazit na české nebo zahraniční silnice.

Cena nejlevnějšího povinného ručení motocyklu je výrazně nižší než nejlevnějšího povinného ručení na auto. Nejlevnější pojištění motocyklu stojí od 108 Kč za rok. Cenu ovlivňuje podobně jako u automobilu především obsah motoru motocyklu a jeho stáří, dále také věk a bydliště pojistníka.

Sezónní povinné ručení motocyklu

Jízda na motorce je sezónní záležitost, tomu se přizpůsobily také pojišťovny. Mezi nabízenými pojistkami jsou také sezónní pojištění motocyklu, u kterých se platí za pojištění pouze v období, kdy je motocykl využívaný. V pojistném jsou vyloučeny zimní měsíce, v kterých motocykl není využíván a je například zazimovaný v garáži. Během této doby není povinnost odevzdávat do depozita registrační značky a Osvědčení motocyklu o registraci.

Ke snadnému online sjednání nejlevnějšího povinného ručení motocyklu stačí velký technický průkaz motocyklu. Smlouvu a zelenou kartou zasíláme po sjednání pojištění do mailu a také poštou na vaši adresu.

Další informace o povinném ručení

Povinné ručení - online sjednání
Podívejte možnosti online sjednání povinného ručení.

Povinné ručení kalkulačka online
Konkrétní nabídky snadno srovnáte přes online kalkulačku.

Povinné ručení ceník - porovnání ceny
Přehled a porovnání ceny povinného ručení a aktuální ceník.

Povinné ručení srovnání a srovnávač cen online
Získejte srovnání cen ve výsledcích srovnávače cen povinného ručení online.

Povinné ručení výpověď - vzor, ukončení
Pomůžeme s výpovědí povinného ručení, nabízíme vzor pro ukončení smlouvy.

Nejlevnější pojištění auta - kalkulačka, porovnání
Nabízíme nejlevnější pojištění auta, porovnání přehledně ukáže kalkulačka.

Zákonné pojištění motorových vozidel a vozidla
Řešíme za nejlepší cenu starosti se zákonným pojištění motorových vozidel.

Nejlevnější pojištění vozidla a motorových vozidel
Nabídky pro nejlevnější pojištění motorových vozidel. Skvělé ceny.

Havarijní pojištění vozidel - srovnání a kalkulačka
Jízda bez starostí s havarijním pojištění vozidel. Ceny a srovnání v kalkulačce.