Press enter to see results or esc to cancel.

Online sjednání povinného ručení

Vaše pohodlí a spokojenost je pro nás důležitá. Proto jsme připravili řešení, které vám umožní sjednat povinného ručení online. Pokud využijete sjednání povinného ručení online nemusíte pro vyřízení povinného ručení vůbec opustit svůj pokoj nebo kancelář.

Chcete-li ušetřit čas i peníze, vyzkoušejte naše online sjednání povinného ručení na 123ruceni.cz. Aktuálně nabízíme zajímavé slevy až 70 % proti cenám v pojišťovnách. Ušetří s námi 86 % řidičů.

Povinného ručení přímo z domova

V Česku jsou desítky pojišťoven a vy nevíte kterou? Vyzkoušejte povinné ručení online. Naše online kalkulačka slouží pro srovnání cenových nabídek pojišťoven. Jednodušše zadáte informace o vašem vozu a pojistníkovi do kalkulačky a okamžitě vidíte cenové nabídky pojišťoven.

Je to velmi snadné. Zmíněné online povinné ručení zobrazí okamžitě cenové nabídky pojišťoven. Nemusíte zdlouhavě obcházet pojišťovny nebo žádat o schůzku pojišťovací makléře, kteří se specializují především na životní pojištění.

Naše kalkulačka nenabízí pouze srovnání cen online, umožňuje také porovnat nabídky podle dalších parametrů, mezi které patří nabídka limitů plnění, připojištění a další doplňková pojištění. Získáte z pohodlí domova dokonalý přehled o povinném ručení online a nabídkách pojišťoven.

Výhody online povinného ručení 123ruceni

  • bohaté asistenční služby v ceně
  • poskytneme veškeré právní zastoupení
  • online povinné ručení – vše probíhá z tepla domova nebo kanceláře
  • vyplnění formuláře Vám zabere 2 minuty
  • zelenou kartu zašleme emailem a obratem také poštou

Proč sjednat povinné ručení

V České republice má každé motorové vozidlo provozované na pozemní komunikaci ze zákona povinnost mít sjednané povinné ručení. Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jak se také nazývá, kryje řidiče v případě, že s vozem způsobí nehodu. Pokryje náklady vynaložené na zaplacení škody způsobené na cizím vozidle i na případné léčení poškozeného.

Povinnost sjednání povinného ručení občanům České republiky ukládá zákon. V případě, že toto zákonné pojištění motorových vozidel sjednané nemáte, vystavujete se riziku trestního stíhání. V případě nehody pak navíc plnou škodu, která se obvykle pohybuje v řadu stovek tisíc až miliónů, budete muset hradit vy. A to nejen škodu způsobenou na vozidle toho, koho jste nabourali, ale i všechny léčebné výlohy a případnou hospitalizaci. A dále mohou následovat i doživotní poplatky, pokud poškozený bude mít trvalé zdravotní následky nebo přijde o život. Náklady související s nehodou vašeho vozu mohou být obrovské a riziko jízdy bez platného zákonného pojištění motorového vozidla je vysoké.

To jsou některé z mnoha důvodů, proč je nutné sjednat pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Nemusíte však zbytečně ztrácet čas. Stačí pouze vyplnit formulář na našich stránkách. Vše je velmi finančně výhodné. Za nejlevnější online sjednané povinné ručení u nás dáte jen 968 Kč.

Získejte něco navíc

Povinné ručení nehradí škody způsobené na vašem vozidle. Chcete jezdit bez starostí? Nechte si od nás kromě online sjednání povinného ručení porovnat také cenové nabídky pro havarijní pojištění. Nabídky získáte také přes internet v kalkulačce a nemusíte nikam chodit. Kromě toho doporučujeme využít také doplňkové služby jako pojištění skel, asistenční služba či doplňková pojištění řidičů.