Celoroční cestovní pojištění online

  • Sjednání online do 2 minut
  • Celoroční cestovní pojištění od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Celoroční cestovní pojištění – online srovnání

Jestliže vyrážíte do ciziny jen na několikadenní dovolenou či krátký služební nebo studijní pobyt, stačí vám krátkodobé pojištění na pár dní, například cestovní pojištění na týden.

  • Ušetřete stovky korun za sjednání cestovního pojištění
  • Získejte nejvýhodnější roční pojištění

Pokud v zahraničí však pobýváte delší čas, popřípadě jezdíte do cizích zemí více jak 3x do roka, je pro vás zdaleka nejvýhodnější roční cestovní pojištění. Lídrem v této oblasti je na českém trhu ERV Evropská pojišťovna.

Celoroční cestovní pojištění šetří čas i peníze

Na rozdíl od klasického pojištění cesty do zahraničí Vám cestovní pojištění na rok skutečně poskytuje ochranu po celý rok, kdy jste pryč. A to zdaleka není všechno. Jednou z největších výhod je cena.

Potřebujete si zařídit celoroční cestovní pojištění? Díky naší kalkulačce naleznete tu nejvýhodnější nabídku na míru vašim požadavkům.

Spočítat cestovní pojištění online >

Cena ročního cestovního pojištění je daleko nižší než u pojistky sjednané na týden nebo měsíc, a díky tomu je po finanční stránce celoroční cestovní pojištění extra výhodné.

Navíc s jeho sjednáním odpadá zbytečná ztráta času. Ten totiž můžete strávit daleko zajímavějšími činnostmi než jen přemýšlením, zda cestovní pojištění máte sjednané nebo ne.

Chrání zdraví a kryje odpovědnost

Správné cestovní pojištění se zaměřuje především na rizika spojená se zdravím. Stejně tak roční cestovní pojištění hradí lékařské ošetření, pobyt v nemocnici i předepsané léky a použitý lékařský materiál.

Vedle toho si můžete dále sjednat i pojištění zavazadel nebo pojištění odpovědnosti. To se vyplatí zejména pokud v cizině provozujete extrémní sporty, při kterých můžete někoho zranit.

Uzavřete roční pojištění do 5 minut

Rozhodli jste se pro uzavření pojistky, ale nemáte čas obíhat pobočky pojišťoven a shánět to nejlevnější celoroční pojištění. Nic se neděje. Nejvýhodnější cestovní pojištění je to sjednané přes internet.

S naší pomocí si můžete uzavřít celoroční cestovní pojištění online během malé chvilky, stačí když použijete naši online kalkulačku cestovního pojištění. Doplníte několik údajů, pojištění je ihned sjednáno a vy můžete vyrazit.