Celoroční cestovní pojištění – srovnání

Spočítat ceny

Celoroční cestovní pojištění – online srovnání

Jestliže vyrážíte do ciziny jen na několikadenní dovolenou či krátký služební nebo studijní pobyt, stačí vám krátkodobé pojištění na pár dní. Pokud v zahraničí však pobýváte delší čas, nebo jezdíte do cizích zemí více jak 3x do roka, je pro vás zdaleka nejvýhodnější roční cestovní pojištění.

Celoroční cestovní pojištění šetří čas i peníze

Na rozdíl od klasického pojištění cesty do zahraničí Vám to celoroční skutečně poskytuje ochranu po celý rok, kdy jste pryč. To ale zdaleka není všechno. Jednou z největších výhod je cena. Ta je daleko nižší než u pojistky sjednané na týden nebo měsíc, a díky tomu je po finanční stránce celoroční cestovní pojištění extra výhodné. Navíc s jeho sjednáním odpadá zbytečná ztráta času. Ten totiž můžete strávit daleko zajímavějšími činnostmi než jen přemýšlením, zda cestovní pojištění máte sjednané nebo ne.

Chrání zdraví a kryje odpovědnost

Správné cestovní pojištění se zaměřuje především na rizika spojená se zdravím. Stejně tak roční cestovní pojištění hradí lékařské ošetření, pobyt v nemocnici i předepsané léky a použitý lékařský materiál. Kromě toho si můžete dále sjednat i pojištění zavazadel nebo pojištění odpovědnosti. To se vyplatí zejména pokud v cizině provozujete extrémní sporty, při kterých můžete někoho zranit.

Uzavřete roční pojištění do 5 minut

Rozhodli jste se pro uzavření pojistky, ale nemáte čas obíhat pobočky pojišťoven a shánět to nejlevnější celoroční pojištění. Nic se neděje. Nejlepší cestovní pojištění je to sjednané přes internet.

S naší pomocí si můžete uzavřít celoroční cestovní pojištění online během malé chvilky, stačí když použijete naší online kalkulačku cen. Doplníte několik údajů, pojištění je ihned sjednáno a vy můžete vyrazit.