Auto GO v ceně povinného ručení nabízí bezplatný odtah

AXA pojišťovna přichází s další novinkou. V ceně pojištění jako jediná v ČR odtáhne bezplatně vozidlo po nehodě kdekoliv v rámci České, ale i Slovenské republiky. Uhradí také nákup či výměnu pneumatik a zajistí právní asistenci.

TIP: Pojišťovny přichází s mnoha výhodnými a zajímavými nabídkami povinného ručení. Jak se v nabídkách vyznat? Stačí využít srovnávač pojištění, který pomůže najít ideální řešení.

Povinné ručení nově uhradí i vlastní zničené auto!

„V rámci variabilního nastavení pojištění AUTO GO mohou klienti volit mezi celkem až šesti úrovněmi pojistného krytí povinného ručení a vybírat ze tří variant havarijního pojištění. Atraktivní je pro klienta i možnost snížení spoluúčasti až na nulu v případě opravy vozidla ve smluvním servisu AXA,“ říká Ján Kusý, ředitel pro obchod neživotního pojištění v AXA ČR/SR a dodává: „Nejzajímavější je ale určitě možnost zaplacení vlastního zničeného vozidla i toho řidiče, který má pouze povinné ručení a způsobil nehodu.“

V rámci povinného ručení si klient může vybrat zákonné pojištění odpovědnosti samostatně ve třech základních variantách s limitem krytí 35 mil., 70 mil. a 140 mil. Kč nebo ze tří výhodných balíčků, a to balíček Plus s připojištěním úrazu řidiče, balíček Extra navíc s připojištěním odcizení zavazadel nebo balíček Premium s limitem krytí až 140 mil. Kč, který obsahuje připojištění úrazu řidiče, zavazadel, náhradního vozidla a vlastní totální škody. Balíček Premium je tak mimořádně výhodný pro klienty, kteří vlastní starší vozidla a neplánují si uzavřít havarijní pojištění. Pokud si pak připojistí odcizení, jsou sami z povinného ručení chráněni před ztrátou mobility. Další možnosti rozšířit zákonné pojištění tvoří připojištění vandalismu, všech skel na vozidle, připojištění živlu, nebo střetu se zvěří s limity plnění až do výše 100 tis. Kč.

V rámci havarijního pojištění klienti mají krytí na výběr ze tří balíčků GO MINI: zahrnuje rizika živel, odcizení a vandalismus, poškození a střet se zvěří. GO KLASIK: Go MINI + havárie s komplexními krytím a GO MAXI: balíček Go KLASIK plus pojištění GAP.

Co je GAP? Jedná se o produkt, díky němuž bude klientovi v případě totální škody na novém vozidle vyplaceno pojistné ve výši pořizovací ceny. Z běžného havarijního pojištění by získal pouze aktuální hodnotu, od níž se navíc odečítá spoluúčast.

Součástí povinného ručení a havarijního pojištění od Pojišťovny AXA jsou rozsáhlé, bezplatné a 24/7 dostupné asistenční služby zahrnující technickou a právní asistenci.

Hlavní výhody produktu Auto GO

  • Odtažení vozidla z místa nehody v rámci celé ČR a SR zdarma, bez finančního limitu a omezení vzdálenosti
  • Vlastní škoda: AXA uhradí také zničený vůz viníka nehody, i když má jen povinné ručení
  • Možnost připlatit si špičkovou bezlimitní asistenci MAX
  • Právní pomoc v ČR, SR a zahraničí až do výše 100 tis. Kč
  • Pojištění pneumatik zdarma
  • Připojištění odcizení vozidla včetně vandalismu jen za 890 Kč
  • Bonus až do výše 65 % pro řidiče s bezeškodním průběhem
  • Sleva na roční platbu, sleva za více dojednaných produktů AXA a sleva pro držitele ZTP
  • Pro mnoho klientů-řidičů nabízí AXA nejlepší cenu na trhu