Cestovní pojištění ZPMV online

  • Sjednání online do 2 minut
  • Cestovní pojištění ZPMV od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Cestovní pojištění u ministerstva vnitra online

Při cestách do ciziny je možné sjednat si pojistku u mnoha různých pojišťoven. Jednou z variant, která stojí za vyzkoušení, je cestovní pojištění ZPMV ČR.

Případní zájemci si díky online srovnání mohou vybírat hned z několika druhů cestovního pojištění ministerstva vnitra.

Máte zájem o cestovní pojištění ZPMV? Prostřednictvím kalkulačky si jej sjednáte z pohodlí domova.

Vyzkoušet nezávaznou kalkulaci >

Tyto varianty zahrnují jak krátkodobé cestovní pojištění, tak možnost sjednání pojistky platné v České republice. Nepopíratelnou výhodou je i to, že online cestovní pojištění ministerstva vnitra lze sjednat během 5 minut přímo z domova.

Cestovní pojištění u ZPMV šité na míru

Podobně jako všechny typy cestovního pojištění, nabízí i pojištění u ministerstva vnitra především krytí léčebných výloh v zahraničí. Pokud klient v cizině onemocní, nebo se zraní a neobjede se bez lékařského ošetření, pojišťovna vše uhradí. Člověk se tedy v žádném případě nemusí obávat, že by musel něco platit z vlastní kapsy.

Pojištění od ministerstva vnitra kryje podobně jako ostatní převážně výdaje ve zdravotnictví, nabízí však i různá připojištění. Výhodou pojištění u Ministerstva vnitra je nízká cena.

Záleží vždy na jednotlivcích a hlavně na tom, jakým způsobem chtějí pobyt v cizině strávit. K základnímu balíčku lze výhodně objednat i další typy připojištění.

Mezi nejčastěji sjednávané patří pojištění zavazadel a odpovědnosti nebo pojištění extrémních sportů.

Online porovnání cen cestovního pojištění

V případě uzavírání pojistky se určitě vyplatí využít srovnání cen cestovního pojištění. Díky srovnání lze uzavřít cestovní pojištění u ministerstva vnitra výhodně a především levně.