Cestovní pojištění u ZPMV

Spočítat ceny

Cestovní pojištění u ZPMV online

Pokud cestujete do ciziny, můžete si sjednat pojistku u mnoha různých pojišťoven. Jednou z variant, která stojí za vyzkoušení, je cestovní pojištění ZPMV ČR. Případní zájemci si díky našemu online srovnání mohou vybírat hned z několika druhů cestovního pojištění ministerstva vnitra.

Tyto varianty zahrnují jak krátkodobé cestovní pojištění, tak i možnost sjednání pojistky platné v České republice. Nepopíratelnou výhodou je i to, že online cestovní pojištění MVČR si můžete sjednat během 5 minut přímo z domova.

Cestovní pojištění u ZPMV šité na míru

Podobně jako všechny typy cestovního pojištění, nabízí i pojištění u ZPMV především krytí léčebných výloh v zahraničí. Pokud tedy v cizině onemocníte, nebo se zraníte a neobjedete se bez lékařského ošetření, pojišťovna vše uhradí. Nemusíte se tedy v žádném případě obávat, že budete muset něco platit z vlastní kapsy.

Záleží ale vždy na vás a hlavně na tom, jakým způsobem budete chtít pobyt v cizině strávit. K základnímu balíčku si proto můžete výhodně objednat i další typy připojištění. Mezi nejčastěji sjednávané patří pojištění zavazadel a odpovědnosti nebo pojištění extrémních sportů. Záleží ale opravdu jen na vás, pro co se rozhodnete.

Využijte online porovnání cen

Rozhodli jste se pojistku uzavřít? V tom případě nezapoměňte využít naše srovnání cen jednotlivých typů pojištění. Díky němu si budete moci uzavřít cestovní pojištění u ZPMV výhodně a především levně.