Cestovní pojištění do Brazílie online

  • Sjednání online do 2 minut
  • Cestovní pojištění do Brazílie od 7 Kč za den
  • Sleva za online vyřízení až 50 %

Levné cestovní pojištění do Brazílie

Brazilská federativní republika je největší a nejlidnatější země Jižní Ameriky a zároveň pátý největší stát světa. V současné době je Brazílie moderním kosmopolitním státem, který má každému co nabídnout.

Co vědět před cestou

Od roku 2005 není nutné mít vízum pro cestu do Brazílie. Ke vstupu do země tak postačí platný cestovní pas s minimální platností šest měsíců.

Pobyt v Brazílii by neměl přesáhnout 90 dnů. Turisté by si měli ohlídat hraniční průvodky, které obdrží při vstupu do země. Ty pak při odjezdu budou muset vracet.

Online kalkulačka vyhledá a srovná aktuální ceny cestovního pojištění do Brazílie. V případě zájmu si lze pojištění rovnou sjednat.

Srovnat ceny >

Brazílie zajímavosti – co navštívit?

Brazílie je velmi rozlehlá a rozmanitá země s množstvím zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Nejvýznamnějším turistickým cílem a středobodem celého států je samozřejmě Rio de Janeiro. Toto úžasné brazilské velkoměsto musí navštívit každý, kdo se do Brazílie vydá.

Každoroční brazilskou zajímavostí je Karneval v Riu nesoucí se v duchu samby, místní temperament natolik podobný tomu portugalskému, dlouhé písčité pláže lemované palmami, to je jen zlomek důvodů, proč je Rio mezi turisty tak oblíbené.

Ve skutečnosti toho však velkoměsto nabízí mnohem víc. Především známá socha Krista Spasitele je slavný symbol, na jehož návštěvu by si měl udělat čas každý, kdo sem zavítá. Podobně jsou na tom i známá Cukrová homole a pláž Copacabana, zapsané na seznamu dědictví UNESCO.

Brazilská krajina láká do země turisty z celého světa.

Největší brazilské a zároveň i jihoamerické město São Paulo se taktéž vyplatí navštívit. Jde o jedno ze světově nejvýznamnějších středisek obchodu, financí a zábavy.

Turisté by měli zavítat především do ulice mrakodrapů – Avenida Paulista – v jejímž okolí se nachází množství lákavých kaváren a obchodních center, kde se každý snadno ztratí. Milovníky umění a historie pak zajisté potěší Museu de arte de Sao Paulo s rozsáhlými sbírkami od světově známých umělců, jako je Rembrand či Renoir.

Brazílie však nejsou jen nikdy nespící velkoměsta, nýbrž i nádherná a dechberoucí příroda.

Nejvýznamnějším místem, které by si neměl nechat ujít žádný milovník přírodních scenérií, je samozřejmě Amazonský prales, který je domovem mnoha zajímavých, někdy i nebezpečných živočichů. Mnoho lidí taktéž uchvátí národní park Pantanal, považovaný za „bažinu světa“ nebo velkolepé vodopády na hranicích s Argentinou.

Proč si sjednat cestovní pojištění

Při cestě do Brazílie je zbytečné uvažovat, zda si pojištění do zahraničí uzavřít či nikoliv. Nutné je zamyslet se nad tím, jaký typ cestovního pojištění si sjednat.

Pobyt v Brazílii a zdravotní systém není příliš levnou záležitostí, a pokud dojde náhodou ke zranění či onemocnění, dokáže se lidem bez pojištění velmi snadno prodražit. Výsledné částky, které musí pacient uhradit, se pak snadno vyšplhají na sta tisíce korun. Už z toho důvodu je mnohem lepší sjednat si kvalitní pojištění do ciziny, které spolehlivě ochrání.

Nejlepší možností, jak získat to nejvýhodnější a zároveň nejlepší pojištění je využít naše online srovnání cen cestovního pojištění, z jehož nabídky si vybere zaručeně každý.