Jarní novinky v pojištění motorových vozidel České pojišťovny

Se začátkem motoristické sezóny přichází Česká pojišťovna s novinkami v pojištění motorových vozidel. Nové připojištění poruchy vozidla uhradí náklady na opravu vozu včetně náhradních dílů a pojistit lze nově i poškození motorového prostoru zvířetem.

Připojištění poruchy

„S poruchou vozidla se někdy setkal snad každý řidič. Představuje nečekaný a často nemalý výdaj, oprava se mnohdy vyšplhá na desítky tisíc korun. S tímto pojištěním se naši klienti již poruchy bát nemusí, uhradíme náklady na opravu vozu, včetně náhradních dílů a diagnostiky. Samozřejmostí je pomoc s výběrem vhodného servisu,“ vysvětluje Tomáš Kabele, manažer útvaru pojištění motorových vozidel České pojišťovny a dodává: „Velmi zajímavá je i cena této novinky, řidiči ji mohou pořídit již za 1250 Kč za rok.“ Připravena je navíc také varianta bez spoluúčasti.

Poškození vozidla zvířetem

Nově mohou motoristé uzavřít také pojištění pro případ poškození vozu zvířetem. Nejen tomu, kdo bydlí blízko přírodě, hrozí poškození kabelů či brzdové soustavy například hlodavci. Vyplatí se na to myslet i ve městech. Novinka se sjednává se spoluúčastí 1 000 korun jako doplňkové pojištění k havarijnímu pojištění nebo povinnému ručení. Motorista má k dispozici pojistný limit ve výši 30 000 korun a případná škoda nemá vliv na bonus. Celoroční ochrana automobilu před poškozením zvířaty pak vyjde pouze na 80 korun za rok!

Jak na nejlevnější povinné ručení?

Na závěr tento webový magazín přichází s tipem, jak získat to nejlevnější povinné ručení. S výběrem povinného ručení na míru pomůže článek Nejlevnější povinné ručení. V tomto ceníku je téměř námahy možné velice snadno zjistit, jaký produkt je tím pravým pro vaše vozidlo.