Press enter to see results or esc to cancel.

Vybírejte ze stovek výhodných nabídek

Vyplnění formuláře online kalkulačky povinného ručení je zcela nezávazné a zdarma. Vybrat si můžete z desítek nabídek vypočítaných z více než 500 variant pojištění.

Konkrétní cenové nabídky pojištění vypočítané v kalkulačce na základě informací o voze a pojistníkovi garantujeme, proto vám jejich shrnutí kalkulačka zdarma odešle do mailu, kde si je můžete kdykoliv dohledat.

Jak se dozvím, která pojišťovna je nejlepší?

V České republice je více než 10 pojišťoven a není úplně snadné zvolit tu nejlepší. Webové prezentace pojišťoven jsou často rozsáhlé a jen obtížně přehledné. Z toho důvodu se v nich běžný návštěvník může ztratit. Každý nemá čas chodit se osobně dotazovat na pojištění přímo na pobočky pojišťoven.

Jednejte chytře a neplýtvejte svým drahocenným časem a radši využijte naši kalkulačku zdarma a ceny zákonného pojištění porovnejte online. Celý proces probíhá online a bez nutnosti zdlouhavé registrace.

Online kalkulačku zvládne používat každý

Pro začátek jen stačí, když vyplníte formulář a kliknete na tlačítko „vybrat nejlevnější povinné ručení“. Poté zadáte údaje o vozidle a pojistníkovi a z vyberete si z přehledného porovnání, do kterého jsme přetavili ceník povinného ručení pojišťoven.

Cenové relace v porovnání, které se vám zobrazí, jsou vždy přehledně seřazené od nejlevnějších nabídek až po ty nejdražší, které preferují nároční klienti. Výsledky formou online kalkulačky je vyzkoušený model, který je lepší než hromady ceníků a papírů od pojišťoven. Naši zákazníci potvrzují, že online kalkulačka povinného ručení je mnohem lepší než porovnání formou papírových ceníků povinného ručení.

Co má vliv na výpočet povinného ručení?

V kalkulačce pojištění zpracováváme údaje o vozidle, protože většina pojišťoven má sazby povinného ručení odstupňované podle objemu motoru vozidla v kubických centimetrech. Dvoulitrový (2000 cm3) motor platí za pojištění vozidla výrazně vyšší sazbu než motor litrový (1000 cm3). Jsou pouze dvě výjimky. Pojišťovny AXA a ČSOB se rozhodly místo objemu využívat v kalkulačce k výpočtu povinného ručení výkon motoru v kW. U těchto pojišťoven platí rovnice, že čím vyšší výkon, tím vyšší cena.

Další důležité údaje pro výpočet povinného ručení v online kalkulačce zdarma jsou údaje o délce předešlého pojištění a počtu způsobených pojistných událostí. Tyto údaje slouží k výpočtu výše bonusu, to znamená procentuální slevy na pojištění vozu. Tato sleva se připočítá k našim až 70% slevám, které máme vyjednané u pojišťoven.

Pokud naopak váš škodní průběh není dobrý a máte ve své historii způsobené pojistné události, může pojišťovna aplikovat malus, kterým zohlední váš rizikový styl jízdy a pojištění navýší. Naše povinného ručení kalkulačka online zpracovává všechny potřebné údaje a připraví vám srovnání povinného ručení přesně na míru.

Proč využít právě naší kalkulačku povinného ručení?

Protože za nás mluví dlouholeté zkušenosti a hlavně desítky tisíc spokojených klientů. Díky naší každodenní a efektivní spolupráci s českými pojišťovnami jsou nabídky, které vám po vyplnění kalkulačka pro výpočet povinného ručení nabídne, aktuální, platné a mimořádně výhodné. Dále si u nás můžete vybrat z velkého množství slev, akčních nabídek a různých bonusů.

Kromě toho vám nabízíme i naše poradenské služby. Osobním přistupem rozšiřujeme naše oblíbené internetové služby, mezi které patří povinné ručení online kalkulačka. Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, stačí se na nás obrátit a náš profesionální tým se vám bude osobně věnovat. A to tak dlouho, jak budete potřebovat a dokud nebudete plně spokojeni.

Jak odstoupit od smlouvy

Uvažujete už nyní o odstoupení od smlouvy o povinném ručení s Vaší současnou pojišťovnou? Doručujeme vám v první řadě vyzkoušet naší kalkulačku pro výpočet povinného ručení. Díky tomu zjistíte, jak moc je vaše současná smlouva s pojišťovnou pro vás nevýhodná. Použitím služby povinné ručení kalkulačka online na našich stránkách se dozvíte, jaká cenová relace bude pro vás tou nejvýhodnější. Dále také budete vědět, jak vypadá optimální pojistka pro váš vůz, a jaká připojištění je vhodné využít.

Pomůžeme vám s výpovědí vaší současné smlouvy a změnou pojišťovny. Máme pro vás připravený vzor ukončení smlouvy a vzorovou výpověď pojišťovně. "Papírování" není oblíbená činnost téměř nikoho z nás, proto jsme vám připraveni okamžitě pomoci a ukončení nevýhodné smlouvy a její výpověď pojišťovně pro vás připravíme a s komunikací s pojišťovnou pomůžeme.