Press enter to see results or esc to cancel.

Vyberte si to nejlevnější pojištění

Potřebujete si zařídit povinné ručení automobilu a nevíte u které pojišťovny to je nejvýhodnější? V tom případě využijte našich služeb.

Sjednejte si u nás to nejvýhodnější pojištění tak, jak bude vyhovovat Vašim potřebám. Stačí si jen vybrat, v jak velkém rozsahu a kvalitě chcete auto pojistit, aby se pokryla všechna případná rizika. Pomocí naší online kalkulačky si spočítejte na kolik Vás pojištění vyjde. Stačí, když budete znát základní údaje o Vašem vozidle nebo si vezměte k ruce technický průkaz. Poté je již sjednání pojištění a zaslání objednávky otázkou několika minut. V případě, že čemukoliv nebudete rozumět, neváhejte se na nás obrátit.

Proč pojištění vozidla u 123ruceni.cz?

  • online porovnání pojištění vozidel
  • vše probíhá z tepla Vašeho domova
  • zelenou kartu zašleme e-mailem
  • nabízíme množství bonusů a akčních slev
  • vyberete si další doplňky (pojištění zavazadel, úrazové připojištění)
  • sjednání nejlevnějšího pojištění v řádu několika minut

Jaké typy pojištění aut nabízíme?

Povinné ručení

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je ze zákona povinné. Ten, kdo své motorové vozidlo nepojistní se vystavuje vysoké pokutě. Povinné ručení kryje škody, které způsobí při nehodě svým automobilem pojištěný jiné osobě. A to jak škody na jejím zdraví, tak i na vozidle. Naopak škody, které způsobí klient na svém vozidle povinné ručení nekryje. K tomu slouží havarijní pojištění.

Havarijní pojištění

Z havarijního pojištění jsou hrazeny škody způsobené na vlastníkově vozidle, ať už v důsledku dopravní nehody, vandalismu, přírodních katastrof nebo krádeže. Toto pojištění není podle zákona povinné. Nicméně se doporučuje zejména pro nová a drahá auta.

Asistenční služby

V případě havarijního pojištění zahrnuje například odtah vozidla. Dále jeho vyproštění či odtažení do servisu a podobně. U cestovního pojištění pak assistance zajišťuje i pomoc s výběrem lékaře či tlumočení. Kromě toho hradí i léky a lékařský materiál či repatriaci zpět do Česka.

Úrazové pojištění

Je vhodné ho objednat jako připojištění zejména při cestě do zahraničí. Pokud se zraníte a budete delší dobu v pracovní neschopnosti, toto pojištění Vás bude krýt.

Pojištění zavazadel

Tento typ připojištění se hodí zejména při cestě do ciziny, kde může snadno dojít ke ztrátě věcí uložených v kufrech a příručních taškách.

Nevíte si s něčím rady nebo máte nějaké další dotazy? Nebojte se na nás obrátit!