Press enter to see results or esc to cancel.

Kontakt

Nabízíme kalkulačky pojištění pro online srovnání nabídek pojišťoven a výběr nejlevnějších a nejvýhodnějších pojistek. Pojištění je možné sjednat přes mobil, počítač nebo telefonicky. Celý proces probíhá pohodlně přes internet a email, pouze zelenou kartu a smlouvu od nás obdržíte poštou.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní službu a pomoci jim ušetřit na výdajích za pojištění. Na webu 123ruceni.cz se zaměřujeme na porovnání cen povinného ručení, cestovního pojištění a havarijního pojištění.

Naše poslání je nabízet zákazníkům pouze výhodná řešení od spolehlivých pojišťoven. Zakládáme si na pohodlných a rychlých internetových řešeních, které nám umožňují nabízet skvělé služby, mít spokojené zákazníky a dlouhodobě poskytovat výborné ceny.

Na pojištění zákazníků spolupracujeme se společností Klikpojisteni.cz, a.s. Na vaši spokojenost dohlíží a o vaši péči se stará více než 100 pracovníků, kteří neustále pracují na získání lepších nabídek pojištění, vylepšují online kalkulačky pro vaše větší pohodlí a část pracovníků je pro vás k dispozici na telefonu a emailu. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Provozovatelem webu 123ruceni.cz je společnost:
Stario s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha - Staré Město

Od roku 2011 jsme uzavřeli více než 250.000 pojistek. Každý měsíc navštíví některý z našich webů přes 100.000 nových zákazníků.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na info@123ruceni.cz. Děkujeme. Jsme zde pro vás!

Pojišťovny, které pro Vás srovnáme

V České republice nabízí povinné ručení tyto pojišťovny: