Press enter to see results or esc to cancel.

Vyzkoušejte online sjednání havarijního pojištění

Naším cílem je sjednat vám nejvýhodnější havarijní pojištění vozidla. Připravili jsme pro vás online kalkulačku havarijního pojištění, která vám pomůže srovnat nejlevnější nabídky i nabídky s řadou doplňkových služeb a připojištění. Porovnání jednotlivých nabídek v kalkulačce je zcela zdarma a zabere jen chvilku.

Výhody online sjednaného havarijního pojištění u nás

  • vyplnění formuláře vám zabere 2 minuty
  • smlouvu zašleme e-mailem a také poštou
  • vše lze zařídit z domova, nikam nemusíte
  • poskytneme vám veškeré právní zastoupení

Proč mít sjednané havarijní pojištění?

Na rozdíl od zákonného pojištění vozidla nemají v České republice řidiči povinnost zřizovat si havarijní pojištění. Podle řady statistik se rozhodně vyplatí zvážit sjednání havarijního pojištění. Už jen proto, že zhruba každou hodinu dojde v tuzemsku k deseti nehodám. Pominout nelze ani počet odcizených automobilů, který dlouhodobě neklesá.

V případě, že nehodu nezpůsobíte vy, jsou výdaje na poškozené vozidlo zaplaceny z povinného ručení viníka. Pokud ale nehodu zaviníte sám, povinné ručení škodu krýt na vašem autě nebude. Podobné to je, když je automobil odcizen. V případě, že není sjednáno pojištění, pojišťovna nic neuhradí. Dalším rizikem je také poškození vozu v důsledku přírodních katastrof, a tak dále.

Co havarijní pojištění tedy kryje?

  • nehodu
  • krádež vozidla
  • poškození živelnými pohromami
  • vandalismus

Využijte naše online porovnání cen

Je samozřejmě hned několik možností, jak a kde uzavřít havarijní pojištění. Pojišťoven nabízejících havarijní pojištění je celá řada a v nabídkách může být složité se zorientovat. Nejsložitější a časově nejnáročnější je chodit osobně po pobočkách pojišťoven. Pokud nechcete zbytečně plýtvat svým časem, vyzkoušejte online srovnání havarijního pojištění, které vám umožní prosřednictvím kalkulačky havarijního pojištění nabídky přes internet spolehlivě porovnat.

Online kalkulačku zvládne používat každý

Pro začátek stačí doplnit několik údajů do online kalkulačky havarijního pojištění, to vám zabere jen malou chvilku. V případě kalkulačky havarijního pojištění nás budou zajímat podobně jako u výpočtu povinného ručení zejména základní údaje o vašem vozidle. Dále se vás kalkulačka havarijního pojištění zeptá například na zabezpečení vozidla.

Důležitou věcí, kterou si musíte při online sjednávání havarijního pojištění rozmyslet, je spoluúčast. Jde o částku, kterou v případě pojistné události zaplatíte ze svého. Samozřejmě platí, že čím vyšší je spoluúčast, tím nižší bude cena havarijního pojištění.

Poté, co údaje vložíte vám kalkulačka ukáže porovnání nabídek havarijního pojištění od těch nejlevnějších až po nejdražší pro náročné řidiče. Po výběru některé z nabídek stačí jen pojistku objednat. Samozřejmě nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte přes internet, doklady vám zašleme e-mailem a poté ještě poštou na vaši adresu.

Máte zájem o sjednání havarijního pojištění, ale zajímají vás další podrobnosti? V tom případě se nás nebojte kontaktovat a my rádi zodpovíme vaše dotazy.