Press enter to see results or esc to cancel.

Nejlevnější cestovní pojištění - online srovnání

Pro vaši cestu do zahraničí vám pomůžeme získat nejlevnější cestovní pojištění. Stačí zadat několik málo údajů o vaší cestě nebo dovolené - věk a počet pojišťovaných lidí, cíl cesty, datum odjezdu a návratu. Spočítáme vám nejlevnější ceny a nejlepší nabídky, ať už cestujete jako turista nebo pracovně.

Ceny cestovního pojištění se pohybují již od 7 Kč za den a až 50% slevy za sjednání přes internet. Pro takovou částku se nevyplatí riskovat a vždy si sjednat výhodné cestovní pojištění.

Jednoduchá online kalkulačka cestovního pojištění srovná ceny pro letní cesty do zahraničí, pracovní cesty i sportování v zahraničí jako stále oblíbenější dovolené na horách a lyžování v Aplách. V kalkulačce zvolíte libovolnou délku pobytu i destinaci.

Důležité je zohlednit také volbu pojistného krytí, podle kterého se odvíjí výše maximálního krytí škody pojišťovnou a možnosti připojištění - např. připojištění zavazadel, zrušení letu nebo dovolené nebo storno poplatky. Všechny tyto údaje najdete přehledně v našem online srovnání cestovního pojištění, můžete si nabídky cestovního pojištění srovnat a vybrat to nejlepší podle svého uvážení.

Nové cestovní pojištění uzavřete online

Postup je velmi jednoduchý. Po zadání údajů o vaší cestě do zahraničí a spočítání cen vyberete cestovní pojištění online v názorném a srozumitelném přehledu nabídek pojišťoven. Porovnáváme více než 500 variant nabídek od spolehlivých pojišťoven.

Naše cestovní pojištění kryje náklady a rizika při cestách po Evropě, USA i exotických destinacích. Nikdy nevíte, jak se může při cestování změnit váš zdravotní stav a co vás na cestách může potkat.

Cestování do zahraničí bez starostí

Přes internet můžete uzavřít cestovní pojištění do zahraničí také na poslední chvíli. Takové cestovní pojištění je platné od následujícího dne. To znamená, že online cestovní pojištění je vhodné také pro nečekané cesty do zahraničí nebo nákupy zájezdů v akčních last-minute nabídkách.

Při cestách do zahraničí cestovní zdravotní pojištění není ze zákona povinné, přesto je rozhodně doporučované cestovateli i ministerstvem zahraničí. Jakmile se vydáte na cesty, měli byste mít u sebe číslo vašeho pojištění a kontakt na pojišťovnu.

Cestovní pojištění vyřízené přes internet je plnohodnotné a zcela identické s tím, které nabízí pojišťovny nebo cestovní kanceláře. Rozdíl je pouze v ceně, protože srovnáním nabídek tlačíme pojišťovny k lepším cenám a nabídkám pro naše zákazníky. Druhým důvodem našich nabídek nejlevnějšího cestovního pojištění jsou nízké náklady při porovnání a prodeji pojištění přes internet. Neplatíme drahé pobočky na prestižních adresách. Tím ušetříme spoustu peněz a můžeme nabízet nejlepší ceny a nejlevnější nabídky našim zákazníkům.

Další informace o cestovním pojištění:

Cestovní pojištění do zahraničí i USA
Z řady nabídek snadno vyberete nejlepší cestovní pojištění do zahraničí i USA.

Cestovní pojištění - srovnání cen a kalkulačka
Porovnejte ceny cestovního pojištění v online kalkulačce.